3 yıl önce
3 yıl önce

İbo Show 13 Mart Cumartesi Konukları Kimler Olacak Belli Oldumu? Tanıtım!

İmparator İbrahim Tatlıses’in sunduğu Star tv İbo show 13 Mart konukları kimler olacak? Türk müziğinin önemli isimlerinden olan Tatlıses sağlık sorunları nedeniyle ara verdiği televizyon yayıncılığına kaldığı yerden devam ediyor. 20 yılı aşkın süredir sunduğu programa kaldığı yerden devam etmesi tüm herkesi sevindirdi. İbo show cumartesi konukları kimler olacağı belli oldu mu? Detaylar şu şekilde;

Star tv ile İbrahim Tatlıses’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacak olan fragman için geri sayım başladı. İş adamı, televizyon programı yapımcısı, oyuncu, besteci ve şarkıcı olarak kariyerine devam eden Tatlıses 19 yılı aşkın süredir de sunuculuk yaptı. Ayrıca Türkiye sınırlarını aşan sevgisinde en çok Yunanistan’da ve Orta doğu ülkelerinde tanınmaktadır.

13 Mart ibo show konukları kimler?

Müzik ziyafetini canlı olarak izlemek isteyenler ekranlara kilitlendi. 9 yıllık aradan sonraki bu hafta 27 şubat tarihindeki son bölümde Latif Doğan, Bedia Aktürk, Uğur Karakuş, Kahtalı Mıçe, Nuri Sesigüzel katıldı. Önceki haftada ise Eda Özülkü, Ege, Burak Kut, Ümit Sayın, geldi. Ahmet Selçuk İlhan ve Gülden Karaböcek’te daha önceki bölümlere katılmışlardı. 15. bölüm fragmanı en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Tanıtım öncesi bir aile fotoğrafı sosyal medya üzerinden açıklanacak.

İbo show reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

Total, Ab sonuçları ile ABC1 kategorisindeki ölçülen reyting sonuçlarına göre cumartesi akşamlarının en çok izlenen programları belli oldu. günlük olarak ölçülen sıralama şu şekilde oldu.

Ab reyting sonuçları

 1. Gönül Dağı,
 2. Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Bülteni,
 3. Survivor 2021,

Reyting Total sonuçlar;

 1. Gönül sağı,
 2. Kuzey yıldızı,
 3. Gülbin tosun ile ana haber bülteni,
 4. Show ana haber bülteni,
 5. Survivor,
 6. 8. sırada Sen çal kapımı,
 7. 9. sırada ise İbo show var.

Annelik Blog’un değerlendirmesi; 2021 yılında reyting sonuçlarında bazı programlar beklenen performansı gösteremediler. Bunlardan bir tanesi Survivor oldu. Acun Ilıcalı’nın Dominik adasında sürdürdüğü program önceki yıl rekor kırmaktaydı. Bu sene ise 5. sırada bulunuyor. reyting sıralamasının liderleri her zaman olduğu gibi Star Tv, Atv, Fox tv dizileri olmaktadır.

İbrahim Tatlıses saç mı ektirdi? Saçlarını boyattı mı?

Bu haftaki bölümde izleyenlerin dikkatini çeken bir olaya göre tatlıses imaj değişikliğine gitti. Sosyal medya üzerinden jet bir açıklama geldi. Açıklamada özetle ben hepinizin ibosuyum herhangi bir saç ektirme yapmadım. Sadece saçlarımda boya fazla kaldığı için böyle bir durum olmuş dedi.

13 Mart konuları arasında olması beklenen isimlerden bir tanesi Davut Güloğlu oldu. Resmi açıklama geldi. Ünlü şarkıcının program çekimlerinde yer aldığı ve ilk resim paylaşıldı.

Davut Güloğlu Kimdir?

Rize 1972 yılı doğumlu olan Güloğlu’nun kalabalık bir aileden dünyaya geldiği ifade edilmektedir. 10 kardeşi vardır. Çocuk yaşlarda anne ve babasını kaybetmiştir. Ticaret hayatında toplancılık yaptığı ifade edilen ünlü sanatçının müzik ile tanışması nasıl olduğu da belli oldu. Arif Sağ’ın açtığı bir kursa kayıt olmuştur. Burada müzik olan bağı başladı. Eski eşinin adı Sibel Yıldırım, Çocuklarının ardı ise Cengizhan Güloğlu’dur. 49 yaşındadır. Albümleri ise Katula katula, Nurcanım, Çat çat, Kopalım bari, kapak olsun, şarkıları arasında oy sevdam, bu kadar naz olmaz bulunmaktadır.

Safiye Soyman kimdir?

1961 yılında Bolu’da doğan Soyman daha önce iş ortağı olan Faik Öztürk ile evlidir. Çocukları Ümran Erler ve Harun Akaröz’dür. Gelen vurdu giden vurdu. Şımart beni aşkım, Boluluyum Bolulu, Harmandan Gel Harmandan, Şımart beni aşkım, alışırım, bitmeyen çile, alışırım, kanıma dokundu, gitme, zalim, nankör, ezdiniz beni yıllar.

Sevcan Orhan Kimdir?

1982 yılında İstanbul’da doğdu. Erzincanlıdır. Kardeşleri Cihan Orhandır. Tatlı dile güler yüze, Alişan ve Sevcan programlarını sundu. Evlerin önü yonca, bahçada yeşil çınar, arabım fellahi şarkılarını söyledi.

Mümin Sarıkaya Kimdir?

Mümin Sarıkaya türk halk müziğini önde gelen sanatçıları arasında bulunmaktadır. Ben yoruldum hayat, şarkısı en çok bilinen parçasıdır. 1978 yılında doğdu. Yazın kar kar başıma, al başımdan bu dertler bazı müzik parçaları arasında yer almıştır.

Annelik Blog sayfasına destekleriniz için yorum yapabilirsiniz.

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

 • Özkan aktürk

  22 Şubat 2021 - 22:30

  Konukların 1 tanesi Davut Güloğlu

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google