3 sene önce
3 sene önce

İbo Show 27 Mart Konukları Kimler Olacak? Bu Hafta Kim Var!

Star tv ekranlarında cumartesi akşamlarının vazgeçilmez programı 19. bölüm ile ekranlara gelecek olan İbo show 27 mart konukları kimler olacağı belli oldu mu? İzleyenlerin tam not verdiği programda izlenme oranları her geçen gün artarken, İbrahim Tatlıses’in ilk zamanlar daha çok zorlandığı canlı performansları her geçen gün daha da iyi hale getirdi.

20 Mart cumartesi günü programda efsane bir akşama sahne oldu. İzleyenler sosyal medya üzerinden çok fazla sayıda esprili mesajlar gönderdi. İsmail YK’nın dans performansı ile geceye damga vuran sahne oldu. Diğer konuk isimler arasında Ceylan, Zahide Yetiş ve fatih Ürek vardı. İşte bazı komik yorumlar;

İsmal YK seninle düğünlerde halay çekmemiz gereken konular var.

Yıllardır çizgisini bozmayan tek insan

Hak ediyorlar da İsmail abi bu sence de bu biraz ağır olmamış mı?

TiTok’un temellerini atmış adam İsmail!

27 Mart İbo show konukları kimler olacak?

Bu hafta ibo show konukları arasında yine pop müziğin usta isimleri, müzik dünyasının ve sinemanın yanından bilinen isimleri yer alacak.  ünlenmiş ve Türki’yenin dört bir yanında sevgisi her geçen gün artan tiyatrocuların yeni projelerini tanıtmaları da bu programlara katılmaları prestij açısından önemli görülüyor. 27 mart ibo show konuğu isimlerini tek tek açıklamak gerekirse; program çekimleri Poll Prodüksiyon tarafından ve Global Medya ekibi tarafından yapılarak montajları hazırlandığı için fragmanı ise star tv ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Reyting sonuçlarında kaçıncı oldu?

Bu hafta 6. sıralamada yer alan program her geçen gün artan bir çizgide bulunuyor. rakip program olan kanal D şarkılar bizi söyler programında her geçen gün artan izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Bu başarıda programda çok katılımcının olmasına, seçilen konunun tüm izleyicileri kucaklayan kişilerden oluşması olarak belirtiliyor.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google