3 sene önce
3 sene önce

İbo Show 24 Nisan Konukları Kimler Olacak? 23. Bölüm Tanıtımı!

Star tv ekranlarında cumartesi akşamları yeni sürprizler gelmeye devam ediyor. İbo show 23. bölümde kimler konuk olacak belli olmaya başladı. Bilindiği gibi Türk televizyonlarında yeni müzik programları daha geldi. Cuma akşamları Kuzeyin oğlu Volkan Konak, Kanal D’de ise şarkılar bizi söyler reyting rekorları kırmaya devam ediyor. İbo show 24 nisan konukları kimler olacak sorusunun cevabını merak eden okuyucularımız için detayları aktarmaya devam ediyoruz.

24 Nisan İbo show konukları kimler olacak?

İmparator İbrahim Tatlıses’in sunuculuğundaki son bölümde 11 yılın ardından yeni şarkı dinleyicilerle buluştu. Gelmesin şarkısı kısa sürede YouTube gibi platformlarda trends listesinin zirvesine geldi. Geçen haftaki bölümde İrem Derici’nin Kıyafeti en çok konuşulan konular arasında yer aldı. İrem Derici’nin kıyafeti fiyatının 1500 Tl olduğu magazin gündemindeki yerini aldı. Deniz Seki, Sinan Akçıl, Ertan Petekkaya ve İrem Derici konuk oldu.

İlgili Haber: İbrahim Tatlıses gelmesin şarkısına gelen ilk yorumlar!

İbo Show reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

Pek çok televizyon programlarını ilgi ile izleyen izleyiciler bu haftaki ibo show reyting sonuçlarını ve kaçıncı sırada günü tamamladığını merak etmişlerdi. İbrahim Tatlıses’in uzun bir aradan sonra çıkarttığı şarkı’nın daha önce reklamının yapılması da bu konudaki beklentiyi arttırdı. Fakat beklenilen sonuç olmadı.  İlk 10 program arasındaki yerini alamayan İbrahim Tatlıses’in star tv ile olan 14 bölümlük kontratın ardından devam edip etmeyeceği belli olacak. Reyting sonucunda ilk sırada Kardeşlerim dizisi yer aldı.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google