2 sene önce
2 sene önce

İbo Show 19 Haziran 2021 Konukları Kimler Olacak?

İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunu yaptığı program İbo show 19 haziran konukları kimler olacak sorusunun cevabı belli olmaya başladı. Star tv ekranlarında hafta sonu cumartesi günü izleyicilerle buluşacak olan show programında ibo show 29. bölüm konukları isimleri şu şekilde olacak.

Bu haftaki yayımlanan bölümlerde Grup Laçin ile Haktan, Ömer Danış, İntizar, İsmail Türüt konuk oldu. Bilindiği gibi Grup Laçin’in ilk kez sahnelere çıkması Tatlıses ile oldu daha sonraki Türkiye genelindeki katıldığı turnelerde de desteklerini esirgemedi. Çıkardığı pek çok şarkı 1 milyondan fazla satış rakamlarına ulaştı.

İbo show 19 haziran konukları kimler olacak?

İbrahim Tatlıses yaz ayı ile birlikte bu hafta da yeni bölümü ile ekranlara gelecek. 29. bölümde 1990’lı yıllarda meşhur olan ve bir süredir ekranlardan uzak olan isimler sahne alacaklar. Bu müzisyenlerin canlı müzik performansları da izleyici ile buluşacak. Programda Grup Laçin solistinin ses performansı da izleyenler tarafından tam not aldılar. Yıldızlar geçidi yeni bölümler hakkındaki tüm gelişmeleri annelik blog sitesi üzerinden an bean aktarmaya devam edeceğiz.

İbo show ne zaman sezon finali yapacak?

Yeni bölümlerin ardından önümüzdeki haftalardan itibaren sezon finali yapılması beklenmektedir. Yeni bölümler ise Eylül ayından itibaren ekranlara gelmeye devam edecek. Star tv’de mi devam edeceği henüz belli değil. Bölüm başına yapılan anlaşmalar sezon finali ile bitecek ve daha sonraki zaman diliminde yeni bir sözleşme yapılması bekleniyor.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google