8 ay önce
8 ay önce

İbo Show Bu Hafta (13 Mart) Konukları Kimler Olacak? 17. Bölümde Star Geçidi!

Star tv ekranlarının cumartesi günleri sevilen programı İbo show 13 mart konukları kimler olacak belli oldu mu sorusuna ilk kez annelik blog sayfasında açıklamaya devam ediyoruz. Daha önceki haftalarda da okuyucularımıza ilk kez duyurmuştuk. İmparator İbrahim Tatlıses’in 19 yıllık hasreti sona erdi. 90’ların, 2000’lerin en çok dinlenen şarkıcıları bir katılım sağlıyor. Starlar geçici kaldığı yerden devam ediyor. İbo show 17. bölüm konukları için yeni açıklamalar var.

Poll Production’un yapımı üstlendiği ve İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunu yaptığı programa Kanal D ekranlarında yeni bir rakip program daha başladı. Bu hafta şarkılar bizi söyler 7 mart pazar gününe alındı. Fakat önümüzdeki haftadan itibaren cuma günü yayımlanacak.

Star’da yeni Bölüm heyecanı başladı!

İbo show son bölümü canlı videosu yayımlandı. Bilindiği gibi 16. bölümdeki konuklar arasında Yavuz Bingöl, Niran Ünsal, Serpil Sarı, İ. Altunsaray ve Gülay Ünsal oldu. Eski müziklerini canlı performans ile izleyici ile buluşturan star müzisyenler izleyenleri kendinden aldı götürdü. Koronavirüs tedbirleri kapsamında programda izleyici alınmıyor. Fakat bant yayın izleyici ile buluştuğundan montaj esnasında alkış, gülme gibi sesler eklenerek televizyondan izleyenler bu farkı anlayamıyorlar.

İbo show reyting sonucunda kaçıncı oldu?

Cumartesi günlerinin en yüksek bütçeli dizileri tv ekranlarında oluyor. Kanal d, Show tv, Fox tv, Trt 1 her gün en çok izlenen dizileri yayımlıyor. Cumartesi reyting sonuçlarında ilk sıralarda Show tv kuzey yıldızı yer almayı başarıyor. Total’de İlk sırada Trt Gönül dağı var. İkinci sırada ise Atv Kardeşlerim dizisi müthiş bir izleyici yakaladı. 4. sırada ise Kuzey yıldızı yeni bölümü oldu. Acun Ilıcalı’nın Tv8 ekranlarındaki survivor yarışması istenilen izleyiciyi elde edemedi. 5. sırada bulunuyor. İbrahim Tatlıses reyting sonuçları belli oldu. Totalde 8. sırada bulunuyor. AB’de 7. sırada yer almaktadır.

13 mart 2021 tarihli yayındaki katılımcıların isimlerini an bean takip etmekteyiz. Bazı isimler belli oldu. Kesinlik kazandığında bu sayfanın en altına ekleyeceğiz. 13/03/2021 yeni bölüm ve 6 mart 2021 tarihli programlardaki düşüncelerinizi sizde yorum olarak paylaşabilirsiniz. İbrahim Tatlıses oyuncu, televizyon programcısı, besteci, şarkıcı, gıda sektöründeki çiğ köfte, inşaat gibi bir çok sektörde faaliyet gösteriyor.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google