2 hafta önce
2 hafta önce

İbo Show 12 Haziran’da Yeni Bölüm Var mı? Sezon Finali Yaptı mı?

İmparator İbrahim Tatlıses 5 Haziran 2021 tarihli İbo show’da uzun süredir küs olan Mahmur Tuncer, Gülben Ergen ile Mehmet Ali Erbil konuk oldular. Yaz ayına girilmesi ile birlikte sezon finali bölümü ile star tv ekranlarında izleyenlere veda etti. İbo show 12 haziranda yayınlanacak mı? Yoksa final yaptı mı sorusunun cevabı şu şekilde;

İbo Show 12 Haziran’da var mı? Final yaptı mı? Yeni Bölüm Ne Zaman?

2021 yılı yayın sezonunda final bölümü ekranlara veda etti. Yeni bölüm Eylül ayında yayımlanacak. Poll Production ile Global Medya tarafından çekimleri yapılan programın yeni bölüm tarihi belli oldu. İbrahim Tatlıses yaz bitimin ardından yeniden program çekimlerini sürdürmeye devam ettirecek. Fakat yine star tv ile mi devam edecek henüz belli değil.

Son bölümde İbrahim Tatlıses’in konukları yine dop dolu bir program ile ekranlarda oldular. Gülben Ergen canlı performansıyla ben buralardan gidecem şarkısını seslendirdi. Yeni sezondaki ilk bölüm konukları da şimdiden merak edilmeye başladı. Annelik Blog olarak ilk olarak bu sorunun cevabını da okuyucularımızla paylaşacağız.

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google