3 sene önce
3 sene önce

İbo Show 10 Nisan Konukları Kimler Olacak? 21. Bölüm!

Star tv ekranlarında her hafta cumartesi günü izleyici ile buluşan program İbo show 10 Nisan konukları kimler olacak? İmparator İbrahim Tatlıses’in uzun süredir ara verdiği program kaldığı yerden devam ediyor. Global Medya ile Poll Production tarafından çekimleri tamamlanmasının ardından bant yayını televizyondan yayımlanıyor. Peki bu hafta hangi ünlü isimler katılacak?

İbo show 10 Nisan konukları kimler olacak?

Önceki haftaki programda Defne Samyeli, Işın Karaca Şarkıcı Altay ile Buray katıldı. 90’lı yılların sevilen pop şarkıcıları bir süredir ekranlardan uzak olan bir çok isim bu zinciri kırmak için 10 Nisan cumartesi günü İbrahim Tatlıses’in konuğu olacak. Sevilen sanatçılar canlı performans sergilediler. Sosyal medya üzerinden en çok konuşulan konu ise Defne Samyeli’nin söylediği şarkı oldu.

Defne’nin müziği çok konuşuldu!

Uzun bir süre televizyon ekranlarında haber sunuculuğu yapan Samyeli’nin kariyerine farklı kulvardan devam etmesine bir çok sosyal medya kullanıcısı alışkanlık gösteremedi. Şarkılarının detone olduğunun ileri süren sosyal medya kullanıcıları sert yorumlar paylaştılar. Bir diğer gelişme ise İbo Show reyting sonuçlarının düştüğü yönünde oldu.

İbo show reytin sonuçlarında düşüş var mı?

Star tv yönetimi İbrahim Tatlıses’e lüks bir araba hediyesi verdiler. Bu hediyenin  nedeni programdaki reyting sonuçlarının iyi gitmesinden kaynakladığı ifade edilmekte. Diğer yandan son haftalardaki düşüşte gözden kaçmadı. İlk 10 program arasında yer alamayan programın 17 bölüm daha star tv yönetimi ile imzalandı.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google