3 sene önce
3 sene önce

Hayri Karapınar’ın 7 Yıldır Kayıp Eşi Hediye Hanım Bulundumu! Didem Arslan’da

Didem Arslan Yılmaz kendisinden 5 yal büyük eşi Hediye Hanım 7 yıldır kayıp nerede olduğu konusunda hiç bir bilgi olmayan Hayri Karapınar’ın eşi Hediye hanım’ın nerede olduğu tüm Türkiye’nin gündeminde. Hediye evine dönecek mi yaşıyor mu başına birşey mi geldi gibi sorular 22 Mart 2021 tarihli Didem Arslan Yılmaz’la vazgeçme canlı yayında tüm detaylarıyla ele alındı.

Hediye hanım bulundumu? Eve dönecek mi?

35 yaşında evlenen Hayri Bey ile Hediye Hanım’ın iddiasına göre hastaneye gidiyorum dedi ve bir daha da dönmedi. Ortada yetim bir çocuğun olduğunu aktaran ve Hediye buraya gelse ayaklarının altını öperim dedi. Görümce Sevda hanım canlı yayında açıklamalar yaptı.

Dilara çoban eve döndümü?

Bugün şok bir gelişme daha açıklandı. Dilara Çoban evine geri döndü. Babası ve annesinin mutluluğu canlı yayında izleyenlerle paylaştı. Bu kararı neden aldığı konusunda çok bir açıklama yapmak istemeyen Dilara tedavi olacağım müjdesini verdi. Bir daha da Emrah’ın yanına geri dönmeyeceğim dedi.

Sahte gelin olayında yeni gelişmeler!

Konya ilinden katılan Yazar ailesi sahte gelin çetesi tarafından dolandırıldıklarını ev 105 Bin tl civarında para kaptırdıklarını ifade ettiler.

Show tv canlı yayın!

Didem Arslan Yılmaz canlı yayını izlemek için Show tv resmi internet sitesine giriş yaparak www.showtv.com.tr/canli-yayin linkini tıklayınız.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google