7 ay önce
7 ay önce

Hamide Elveren’in Eşi Süreyya Bey ve Sema Hanım Didem Arslan Yılmaz’laya Çıktı!

Show tv ekranlarının gündüz kuşağı programı 12 Mart Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme canlı yayında şok dakikalar yaşandı. Bilindiği gibi Sema Hanım ile Süreyya Bey ile aşk iddiasında bulunan Hamide Elveren’in oğlu Savaş Elveren programa katılarak annemin ölümünün nedenini araştırılmasını istiyorum demişti.

Hamide Elveren intihar mı etti, olayın perde arkası nedir?

26 Haziran 2020 tarihinde Balıkesir ilinde yaşanan olayda Hamide hanım intihar girişiminde bulunmasının ardından Süreyya Elveren bir röportaj vererek yaşananları tüm ayrıntılarıyla açıkladı. Tüm tartışmaların odağındaki isim Sema hanım canlı yayında anlattıkları neler olacağı merak edilmekte. Ali Elveren, Hatice hanım programdaki olay günündeki yaşananları bir bir aktardılar. Hamide yasak aşk kurbanı mı sorusuna show tv ekranlarında cevap aranıyor! Muhterem’İn eniştesinden yeni açıklamalar var.

Cemile Deveci eve dönecek mi? Ailesinin kararı ne olacak?

Ömer ile Cemile arasındaki olayda ise aileler 12 mart tarihinde 4. yüzleşmesini gerçekleştirdiler. Cemile’nin ailesi Ömer ile beraber olmasını ve evlenmesini istemiyorlar. Fakat Cemile ise ben o eve dönmem evlenmek istiyorum diyor. Yengesinin temizlik takıntıları olduğu için eve dönem istemiyor iddiaları babası tarafından açıklanmıştı.

Show tv canlı yayını nasıl izleyebilirim?

Televizyon ekranlarından programı canlı olarak izleyemeyenler Show tv resmi internet sitesine giriş yapmaları gerekmektedir. Didem Arslan Yılmaz’la vazgeçme reyting sonuçlarında artış var. Açıklama bugün geldi. İlk olarak 24 Ağustos tarihinde başlayan program 7. ayını doldurdu. Ab, Total ve Abc1 kategorilerindeki izlenme oranları her geçen gün artış gösteriyor.

Sema hanım ile Muhterem bey yüzleşmesi!

17 yaşında ben eşim Muhterem Bey’e kaçtım diyen sema hanım benim evimde olan özel hayatımı dışarıya anlatmasından rahatsız olduğu için arasının bozulduğunu açıkladı. Boğaz içinde iken Altındağ’a taşınma nedenleri neydi sorusunda ise Muhterem bey ben eşimin birileriyle ilişkisi olduğunu öğrendiğim için ayrılmak zorunda kaldım derken Sema hanım ise biz iş değişikliği nedeniyle oradan taşındık dedi ve Altındağ’dan menemen ilçesine taşınma nedeniyde iş mi yoksa yasak aşk görüşmeleri nedeniyle mi taşındığı soruldu.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google