3 sene önce
3 sene önce

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kırmızı Oda’dan Sonra Camdaki Kız Kitabı Dizi Oluyor!

Türk Televizyon ekranlarında reyting rekorları kıran dizilerin baş kahramanı olmayı başaran Gülseren Budayıcıoğlu kitabı camdaki kız kitabı kanal d ekranlarında dizi olarak çekilmeye başlandı. Ne zaman yayımlanacağı konusunda yeni açıklamalar bekleniyor.

İstanbullu gelin, Kırmızı oda, doğduğun ev kaderindir, masumlar apartmanından sonra bu kez camdaki kız dizisi de senaryosu yazıldı. Gerçek ismi Gülseren Kavas olarak bilinen Gülseren Budayıcıoğlu pek çok alanda eserleri bulunuyor. Eserleri arasında İlk olarak Tv 8 Doğduğun ev kaderindir ile gerçek bir hayat hikayesi teması kullanılarak dizi çekildi. Bu dizi televizyon ekranlarında reyting rekorları kırdı.

Camdaki kız başrol oyuncuları belli oldu!

Tv kanallarına yeni bir proje daha başlatılacak. Kanal D camdaki kız dizisi yakında izleyici ile buluşacak. Burcu Biricik Kırmızı odadan sonra yeni dizinin kadrosuna katıldı. Başrolde ise Feyyaz Şerifoğlu ile birlikte olacaklar.

Camdaki kız dizisinin konusu nedir?

Bu dizide de Budayıcıoğlu’nın terapi yaptığı gerçek bir hikayeden uyarlandı. Lüks içinde yaşarken aslında yok sayılarak yetişen Nalan ile yoksul bir çocukluk geçiren Hayrinin aşk hikayesidir.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google