3 yıl önce
3 yıl önce

Gerçeğin Peşinde Uğur Şimşek Bulundu mu? 14 Aydır Kayıp ve Yeni Gelişmeler!

Sivas’ta yaşayan Gerçeğin peşinde Uğur Şimşek taksi şoförlüğü yapıyor. Cuma günü ben Ankara’Ya gideceğim diyerek 26 Temmuz’da geri döneceğim demiştir. 25 Temmuz sabah Hüseyin S. isimli kişi ile Ankara otogar Aşti’den alarak Ankara Sincan’a geliyorlar.

Uğur Şimşek Bulundu mu?

Aynı gün evde gün boyu evde duruyorlar ve Uğur’un ortağı gelerek ihaleye girecekleri malzemeler ile ilgili görüşmeler yapılıyor. 25 Temmuz günü 500 Bin Tl senet imzalamıştır. Parayı almadan Hüseyin Bey’İn evinden ayrılmıştır. Cansu S’ye borçlanacak şekilde S. ailesine 500 Bin Tl borçlanmıştır.

25 Temmuz günü Hüseyin Beyin evinden ayrılan Uğur Bey pazartesi günü ihaleye gireceği günde sabah saatlerinde 07:30 sıralarında ayaş yolu üzerinde buluştu ve elinde evraklar olan şık giyimli bir kadın olduğu iddia ediliyor. 25’inden itibaren telefonlarına bir daha ulaşılamayan Uğur Bey’de o tarihten itibaren bir daha göre yok.

11 aydır kendisinden haber alınamayan 2 çocuk babası 48 yaşındaki Uğur Şimşek’in kardeşi ve eşine en son Ankara gidiyorum demişti. Kadir Şimşek, İbrahim Şimşek ile yakınları Serap Ezgü’nün konuğu oldu. Diğer gelişmeleri canlı yayınından izlemeye devam edebilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google