8 ay önce
8 ay önce

Gerçeğin Peşinde Ramazan Güzel Sevgilisi Firuze’yi Arıyor! Bulundu mu?

Star tv ekranlarının sevilen programı Gerçeğin Peşinde Serap Paköz’ün sunuculuğunda 4 Mart 2021 tarihli yayını ekranlara geldi. Canlı yayında İki önemli dosya ele alındı. Bunlardan bir tanesi Birol Aslan nerede sorusu oldu. Birol’un Mehmet Bey ile beraber ağır ceza mahkemesinde devam eden yargılaması var mı sorusu gündeme geldi.

Gerçeğin peşinde 4 Mart canlı yayın

Birol ile Mehmet 7.5 yıl boyunca ağır ceza mahkemesinde devam eden yargılamasını neden kimseye söylemediği ve ortadan kaybolmasının bulunla ilgili varmı? Kooperatif Başkanı Mehmet Kara programda bu açıklamayı yapmıştı. Programa katılanlar şok yaşarken, Birol Aslan’ın yakınları Ayşe Aslan ve Osman Aslan bu durumdan haberi olmadıklarını açıkladı.

Ramazan Güzel firuze nerede sorusunun cevabını ararken, Mehdiye Hanım Firuze gelsin çocuğuna baksın ben nikahımı vermem boşanmayacağım açıklamasını yapmıştı. Ömür boyu boşanmayacağım açıklaması sonrası Ramazan Güzel böyle olursa Firuze’de gelmez daha önce bu şekilde konuşmamıştık dedi.

Star tv Serap Peköz canlı yayını izle!

Bloom medya ile skala yapım tarafından gerçekleştirilen yayınlar hafta içi her gün olmaktadır. Adli Tıp Uzmanı Taner Güven, Güvenlik uzmanı Murat Aydın ve Avukat Hasan Kocabey’de programdaki uzaman katılımcılar arasında bulunuyor.

312. bölüm 4 Mart perşembe günü canlı olarak yayımlandı.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google