2 hafta önce
2 hafta önce

Gerçeğin Peşinde Neşe Karadeniz 18 Yıl Sonra Takılarını Geri İstiyor!

Star tv ekranlarında sevilen program Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde canlı yayınında yeni bir konu daha gündeme geldi. Gerçeğin Peşinde Neşe Karadeniz hayatımı kabusa çevirdiler, benim hayatım çocukluğumdan beri cehennem gibi oldu diyerek çağrıda bulundu.

Hayat hikayesini canlı yayında anlatan Neşe Karadeniz 18 yıl sonra evliliğindeki Mustafa Karadeniz’den takıları istiyorum diyerek ailesinin çocukluğundan beridir kendisini hep dövdüğünü iddia etti. Daha sonra ise kendisine ilkokul öğretmeni sahip çıktığını aktardı.

Neşe Karadeniz’in canlı yayında anlattı!

Muş ilinden gelerek başına gelenleri anlatan Neşe Hanım, 24- 25 yaşlarında iken ailesinden gördüğü şiddet sonrası Mesut Bey ile tanışarak evlilik yaptığını aktardı. Kendisinden yaş olarak büyük olan Mesut Bey ile ailemin yaşattığı hayattan kurtulmak için evlendiğini ifade etti. Diyarbakır ilinde bulunan Mesut Bey kendisi aile evine bıraktı ve ailesinin yanında iken hamile olduğunu öğrendi. Çocuğuma sahip çıkmasını istiyorum diyen Neşe Hanım, 17 yaşındaki oğlu Sefa’nın babasıyla yıllar sonra yaşadıklarını aktardı. Tüm açıklamaları izleyenleri şok eden programdaki anlatılanları annelik blog sayfamızdan aktarmaya devam edeceğiz.

Neşe hanım’ın iddialarına ailesi ve eşi ne cevapları vereceği canlı yayında belli olacak. Düğünde takılan 15 bin tl değerindeki takılarını geri istediğini ifade etti.

Serap Paköz Gerçeğin peşinde 30 Nisan canlı yayını izle!

Gerçeğin peşinde ihbar hattında 0212 577 37 37 numarası ile 0542 332 22 22 numarasından arama yapabilirsiniz. Startv.com/canli-yayin linkini açarak canlı izleyebilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın