2 sene önce
2 sene önce

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayında Hatice Daver, Erkam Olgun Olayında Son Gelişmeler!

Star tv ekranlarında hafta içi her gün yayımlanan Gerçeğin Peşinde Hatice Daver’in katıldığı programda herkesi şok eden bir gelişme yaşandı. Gülbahar’ın annesi Hatice Daver ile yüzleşmesinde neler yaşandı. Gülbahar’ın diğer isimler Uğur ile Hatice’nin DNA test yapılması çağrısına ne cevap gelecek?

Star Tv Gerçeğin peşinde canlı yayın;

7 Haziran 2021 tarihli yayında Serap Ezgü’nün sunucuğunu yaptığı Gerçeğin Peşinde canlı yayınında adli yargıya taşınan Balıkesir ilindeki 10 yaşlarındaki çocukların cinayet davasındaki gelişmelerde aktarılıyor. Bu davada adli bilişim bilir kişi raporlarının mahkemeye gelmesinin ardından bir ara karar verilip verilmeyeceği merak ediliyor.

Gerçeğin Peşinde Hatice Daver’in 18 Yaşındaki Kızı Gülbahar ile Yüzleşmesi!

İddialara göre Gülbahar reşit olur olmaz annesinden bir çocuğu olan Uğur ile evlendiğini anne Hatice Daver hanım tarafından ortaya atıldı. Bir haftadır canlı yayınındaki açıklamalar ve Antalya’dan canlı olarak bağlantılar devam etti. Programın 8 haziran tarihli canlı yayınında yeni bir yüzleşme olup olmayacağı merak konusu oldu.

Erkam Olgun Selin Olgun Olayı;

30 yaşındaki Erkam Olgun ile annesi Belgim Olgun’un katıldığı bölümde eski eşi ile olan sorunları anlattı. Erkem Selin evliliğimizin ikinci ayında sürekli telefonla görüşmelere başladığını iddia ederek, 1.5 yaşındaki oğlunu hiç göremediğini ve bu hasrete dayanamayarak bu sorunların çözülmesini istediğini aktardı. Anne Belgin Olgun ile baba katıldığı program devam ediyor.

Uğur Şimşek 1 yıldır kayıp, Uğur Şimşek neden çek imzalamadı, Kayıp Gamze’nin babası stüdyoda, kayıp Mehmet Can bulundu. 27 Mayıs’tan beridir haber alınamayan kayıp Nusret nerede? Mehmet Can neden terk etti.

Gerçeğin peşinde telefon numaraları 0542 332 22 22 hattından ve 0212 577 37 37 numaralarından arama yaparak gerek ihbarlarınızı gerek hayatın içinden gerçek olayları programda anlatabilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google