3 sene önce
3 sene önce

Gerçeğin Peşinde 18 Yaşındaki Esra Arslanyürekli Bulundu mu?

Star Tv ekranlarında bir kayıp dosyası daha. Henüz 18 yaşındaki 1 aydır nerede olduğu bilinmeyen Esra Arslanyürekli nerede olduğunu Gerçeğin Peşinde programında konuşulmaya başlandı. Aslan Ankara Polatlı ilçesinde yaşayan Esra Hanım Aslen Şanlıurfalı!

20 Mayıs Gerçeğin Peşinde Canlı yayın

10 kardeşten bir tanesi olan Esra hanım’ın kardeşi Fevziye Alptekin Polatlı ilçesinden programa katıldı. 22 Nisan tarihinden beridir kayıp ve nerede olduğunu kimse bilmiyor. İstanbul’dan Ankara’ya taşınmasının ardından babalarını kaybettiklerini aktaran Fevziye Hanım Hikmet Bey’le nişanlıdır. Yazın tarla işleri kışın işe fabrikada çalışırken 30 yaşındaki 2 çocuk sahibi Ali Bey ismindeki patronu ile tanışarak gönül ilişkisi yaşadıklarını iddia edildi.

Esra Arslanyürek bulundu mu?

20 Mayıs 2021 tarihindeki Gerçeğin Peşinde Serap Paköz’ün sunuculuğunu yaptığı bölümde Fevziye hanım’ın anlattıkları herkesi şok etti. Fevziye annem Esra Kaçar korkusuyla seviyorum dediği evli olan Aliş’ kızı verdiklerini anlattı. henüz Esra hanımdan bir haber yok fakat görenlerin aşağıdaki numaraları arayarak star tv canlı yayınında bildiklerini gördüklerini açıklayabilirler.

Gerçeğin peşinde canlı yayın numaraları 0542 332 22 22 ve 0212 577 37 37 numaralarından arama yapabilirsiniz.

Serap Paköz Esra’nın dini nikahlı eşi Hikmet Bey ile canlı telefon bağlantısı yaptı. Nişanlısından mı kaçtı sorusu gündeme geldi. Telefon görüşmelerinin çok yaptığını da görmedim diyen Hikmet Hanım’ın anlattıklarından Esra Hanım’ın nerede olduğuna dair bir bilgi gelmedi.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google