3 yıl önce
3 yıl önce

Gerçeğin Peşinde 17 Yıldır Kayıp Günay Göngör, Cevat Demir Bulundumu?

Star Gerçeğin Peşinde Betül Z. Güngör ve Zeynep Güngör programına başvuru yaparak 17 yıldır görmediği annesi Günay Güngör’e ne oldu nerede olduğunu merak ettiklerini açıkladılar. Son olarak Almanya’da 2017 yılında çekilmiş fotoğrafı yayınlanmış acaba Günay Güngör olabilir mi konusu tartışıldı. Şu ana kadar henüz başka bir iz bulunmuyor fakat izleyenlerin Star tv ihbar hattını aramaları istenildi.

Cevat Demir bulundu mu?

3 çocuk babası Cevat Demir nerede olduğu henüz belirlenemedi. M. Kemal Demir Bey’in yayına katılmasının ardından bir çok tanık yayına katılarak bazı şok açıklamalar yaptılar. Baba Kemal Bey ile kuzen Abdurrahim Bey’in 6 Şubat tarihinden bu yana haber alınamayan Cevat Bey için gelen açıklamalar moralleri bozdu.

Evden eşyalar yapıldı ve temizlik yapıldığı iddiasını doğrulayan bir kişi daha bağlanarak Pınar’ın kız kardeşi Selcan hanımın 12 Şubat tarihinde Pınar hanım ile bir telefon görüşmesi yaptığını aktardı. 12 Şubat tarihinden sonrada 18 Şubat tarihinde bir mesajlaşmalarının olduğunu, evde bir temizlik olması için çağırdı diyerek ben karşılık vermedim dedi.

Silah sesleri duyulduktan sonra Pınar 1 hafta boyunca temizlik yapıldığı iddiaları bulunuyor. Selcan Hanım umarım Pınar’ın yaptığı normal bir temizlik olmasını umuyorum dedi.

Gerçeğin peşinde canlı yayını izle!

Gerçeğin Peşinde Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin peşinde 31 Mart 2021 canlı yayını ful izlemek isteyenler ne yapmaları gerekiyor? Program bant kayıtları YouTube üzerinden yayımlanıyor. 330. bölümde yakın zamanda kanal üzerinden full versiyonu yayımlanacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google