3 sene önce
3 sene önce

Fox Temizlik Benim İşim Yeni Bölüm Selma, Berfin, Seher, Aysel, Havva!

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma progrmaı kadir ile temizlik benim işim hafta içi her gün yayımlanıyor. Bu haftaki bölümdeki yarışmacılar kıyasıya temizlik işine kendilerini adadılar. Kadir ise evde bulduğu oyuncuklar ve salıncaklar ile meşgul. Mutfak ve banyo temizliği yarışmacıları ve Kadir’i en çok yoran kısım oldu.

Bu hafta kim kazanacak?

Temizlik benim işim yarışması başvuruları için remi internet sitesinden ve resmi telefon numaralarını kullanabilirsiniz. 4 saat boyunca temizliği bitirmeye çalışan yarışmacılar istedikleri puanları alabilecekler mi?

323. bölümde Selma hanım ile temizlik yapan Kadir salıncak sefasına tutuldu. Temizlik yaparken türkü söyledi. Kirli ve paslı yerleri temizlerken yaptığı işin keyfini çıkartmaya çalıştı. 324. bölüm 18 Şubat 2021 perşembe günü ekranlara geldi.

Motor üzerinde akrobatik hareketler, Havva hanımdan tarihi rekor geldi. Evde çıkan molozlar karşısında yarışmacılar ne yaptı. Kadir hastane günlerini programda anlattı. haftanın birincisi kim olacak? Tüm bu gelişmelerin detayları Fox canlı izleyerek öğrenebilirsiniz.

Yarışma sonucunda yapılan puanlamadan birinci olan yarışmacı 10 Bin Tl kazanacak. Bu haftaki yarışmacılarda Havva, Aysel, Seher, Berfin ve Selma hanım var. haftanın son günü olan 19 Şubat cuma 325. bölümde kazanan yarışmacının kim olacağı açıklanacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google