3 yıl önce
3 yıl önce

Fox Çağla ile Yeni Bir Gün Konukları! Canlı İzle! Faydalı Bilgiler!

Fox tv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Çağla ile yeni bir gün yine dop dolu içeriği ile izleyici ile buluyor. Saat kaçta başlıyor ve ne zamanları yayımlanacak? Hafta içi her gün 11:00’da başlıyor. 548. bölümü ekranlara geldi. 549. bölümü konukları kimler olacağı merak edilen konular arasında bulunuyor.

Canlı izle!

17 Şubat 2021 tarihli canlı yayında 549. bölüm ekranlara geliyor. Önceki bölümde Prof. Dr. Derya Uludüz katılmış ve Covid 19 virüsü ile beyin kanaması beyin tümörü neden olur sorularını masaya yatırdı. Baş dönmesi ne zaman tehlikeli olur? Su tüketmenin faydalarını da Nöroloji uzmanından tarifler açıklandı. Program boyunca bir çok faydalı bilgilere verilmeye devam ediyor.

Programdaki faydalı bilgiler

Limon suyunun faydaları neler? Meyan balığının yararları neler? doğal ağız gargarası yapmak için ne yapmak gerekmektedir. Karnabahar mantı tarifi gibi bir çok kişinin merak ettiği konulara ilişkin uzman görüşleri de bulunuyor. Çağla Şikel’in programı covid 19 önlemleri kapsamında çekilmekte. Trend moda, sağlık, güzellik, bakım ve bir çok konuda uzmanlar katılıyor.

Çağla ile yeni bir gün Osman Müftüoğlu!

Osman Müftüoğlu çarşamba günleri konuk olmaya devam ediyor. Fazla hayvansal besinin zararları, Yumurta yemenin faydası, bellek geliştirmek için öneriler. Nur Anaç’tan fırında lahana tarifi geldi. Kuru domatesli meze tarifi açıklandı. Doğan Cüceoğlu’nun vefatının ardından bir vieo klip yayımlandı.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google