2 sene önce
2 sene önce

Fatma Okumuş Rıfat Okumuş’a Seslendi. Beni Bir Kez Parka Götürmedi!

Esra Erolda Fatma Okumuş eşi 19 Mayıs tarihinde kendi ailesine giderek her gün evin kapısında iki ekmek asması dışında bir daha ortada görünmediği ifade edildi. Kocam Rıfat Okumu hep kayın validem ile görümcem ile gezerdi ve beni ir kez olsun parka götürmedi diyerek göz yaşları içerisinde hayat hikayesini paylaştı.

Esra Erol’da Fatma Okumuş işe Rıfat Okumuş Yüzleşmesi Bekleniyor!

Ben hiç bir şey yapmadığım halde bir çok kişi hayatımıza karıştılar. Benim hakkımda ve eşim hakkımdaki iddiaları bir sürü konuşmalar yaptı beni bu konuda bunalttılar dedi. 5 aylık çocuğunu evde bırakıp Esra Erolda’ya çıkan Fatma hanım 19 Mayıs’tan beridir ortada yok dedi. Ben kendisi ile yüzleşmek ve boşanmak istiyorum dedi.

Esra Erolda 14 haziran canlı yayın özeti;

Fatma hanımın kayın validesi Necibe Okumuş işe Rıfat Bey’in canlı yayını araması ve Fatma hanımın iddialarına cevap vermesi bekleniyor. Bu iddialardan bazıları şu şekilde; Kocam Rıfat Kayınvalidem ile görümcemin sözünden dışarıya çıkmıyor.

Fatma Nurcan Yüzleşmesi;

Görümce Nurdan Hanım’dan iddialar hakkında bazı açıklamalar geldi. Ben kıymetli gelinimizin söyledikleri her şey için cevabı var. Biz gelin ile -23 yıldır görüşmüyoruz dedi. Rıfat ile Fatma uzun süredir de aralarında sorunlar var dedi. Bunu herkes biliyor dedi.

Programdaki diğer yüzleşmeler için tıklayın

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google