3 sene önce
3 sene önce

Exxen Olağan Şüpheliler Ne Zaman Başlayacak? Konusu ve Oyuncuları!

Exxen’de yeni bir dizi daha başlıyor. Acun Ilıcalı’nın büyük bir yatırımla başlattığı dijital platformda yeni komedi dizisi başlayacağı açıkladı. Her gün yeni içerikler sunan Exxen olağan şüpheliler ne zaman başlayacak sorusuna cevap olarak yakın zamanda izleyici ile buluşacak cevabını verdi.

Olağan şüpheliler oyucuları kimler?

Şiddet içeren ve 13 yaş üstü vatandaşlara yönelik olarak izlenebilecek olan olağan şüpheliler oyuncuları arasında Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray, Yasemin Allen, Berk Hakman, Pamir Pekin, Beril Pozam, Feyyaz Gümüş ve Aylin Veziroğlu yer alıyor.

Konusu nedir?

Nehir, Zuhal ve Feyza ismindeki üç kadının ortak olarak işlettikleri otellerin kuruluş yıl dönümünde bir sürprizleri vardır. Bu sürpriz esnasında istenmedik şeyler yaşanacaktır. Kadınlar istemedikleri bir dünyanın içinde kendilerini bulacaklar. Komedi dizisinde kutlamada kimin zehir vermeye çalıştığı merak konusu oldu.

Ayrıca yakın zamanda izleyici ile bulaşacak pek çok proje açıklandı. unlardan bazıları şu şekilde; İbrahim Büyükak’ın oyunculuğunu üstelendiği ilginç azı şeyler, yine çok konuşanların yapımcısı ve sunucu Hasan Can Kaya’nın içinde yer aldığı Bir yer altı sit-com’u’da yakın zamanda başlayacak. O ses rap ise izleyici ile buluştu.

Exxen ücretsiz üyelik nasıl açılır?

Henüz exxen dijital platformunu kullanmaya başlamamış olanlar için 7 gün ücretsi yelik açılabilecek. Bunun için https://www.exxen.com/tr/sign-in resmi internet sitesine giriş yaparak ad ve soyad bilgileri ile e-posta bilgilerinin girişinin yapılması gerekmektedir.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google