3 yıl önce
3 yıl önce

Esra Erolda Zeynep Şenel, Özlem Gölbaşı Bulundu mu? 25 Şubat Canlı Yayın!

Atv ekranlarında bir kayıp dosyası daha açıldı. 16 kasım tarihinde kayıp olan Zeynep Şenel’den henüz bir haber alınamadı. Annesi Esra Erolda programına bağlanarak kızının nerede olduğunu merak ediyor. Annesinin telefonunu alarak ortadan kaybolan Zeynep’ten aylardır bir haber alınamadı.

Zeynep Şenel bulundu mu?

Daha önceki kaçışlarının olduğunu açıklayan anne. Daha önce suç kaydı olan birileri ile kaçtığını açıklamıştı. Zeynep’in başına bir şey mi geldi diyerek canlı yayında bazı açıklamalar yaptı. Zeynep Şenel bulundu mu? Tüm gelişmeleri Annelik blog sayfasında aktarıyoruz.

Esra Erolda canlı yayında müjdeyi verdi. Kızını kısa bir süre içerisinde buldular. Anne stüdyoda çığlıklar atarak sevindi. Ekran başındaki herkesi duygulanmasına neden olan anne kızın kavuşmasındaki gelişmeler Atv ekranlarında canlı olarak verildi.

Anne Gülcinaz hanım canlı yayında fenalaştı. Kızına sarılan anne bir müddet duygu dolu anlar yaşadı. Daha sonra bayıldı. Esra Erdolda programı kapatmak zorunda kaldı.

Karım Özlem dayımın oğlu  Alper Vural ile kaçtı.  Giderken 5 yaşındaki oğlumu da götürdü diyen babanın feryadı stüdyoda. “12 Şubat günü eşim Özlem Gölbaşı oğlu Mehmet Emir Gölbaşı’nı alarak dayımın oğlu Alper Vural’a kaçmıştır. Alper Vural da bu konuda mağdur saklanmasını çıksınlar ortaya çocuğumu getirin. Ben çocuğumu istiyorum.” Diyen Okan canlı yayına katıldı.

Alper Vural ile Özlem Gölbaşı henüz Esra Erol!da 25 Şubat 2021 tarihli canlı yayına katılmadı.

Atv canlı yayını izlemek için Atv resmi internet sitesini açarak atv.com.tr/webtv/canli-yayin adresini yeni sekmede açabilirsiniz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google