3 sene önce
3 sene önce

Yavuz Bayram Eşi Havva Hanımla Yüzleşti! İhanet Etti mi? Esra Erolda!

Esra Erol’da 23 Şubat 2021 tarihindeki canlı yayında Havva Hanım Süleyman Amca ile ilk kez karşı karşıya geldi. 43 yıllık evli olan Havva ve Süleyman Bey’in açıklamaları enler oldu.

Havva Hanım ise Kocası Yavuz Bayram’ın kapıcılık yaptığı yerde bir komşusu ile kendisine ihanet ettiğini ve bu sebeple’de kaldığı evden atıldığını açıklamıştı. Yavuz Bey’i bulan Esra Erol’da Ekibi programa canlı olarak bağlanarak yüzleşme gerçekleşti.

Esra Erolda Aytaç Bayram’dan şok iddia

Aytaç özgür eşinin en yakın arkadaşı ile kendini aldattığını. Hamile olduğunda bebeğin kendisinden olmadığını en yakın arkadaşından olduğunu açıklamıştı. Canlı yayında kaçtığı ifade edilen arkadaşı bağlantı kurdu. Aytaç’n karısı Büşra’nın kaçtığı Mustafa’nın annesi Güler hanım telefonla bağlandı. Büşra Akkaya ile Mustafa Çelen’in ailesinden de şok açıklamalar geldi.

Yavuz Bayram’dan açıklama;

Bir mektup bırakarak kayıplara karıştığı iddia edilen Yavuz Bayram Konya’da bulundu. Program ekipleri Yavuz’a sorduğu soruda açıklama yaptı. Çocukları ortada bırakmadım. 23 gün önce evi neden terkettiğini açıkladı.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google