3 sene önce
3 sene önce

Esra Erolda Yaşar Hanım Osman Ermiş Yüzleşmesinde Gerçekler!

Esra Erol’da 18 Mayıs 2021 tarihli canlı yayınında Yaşar Hanım ile Osman Ermiş yüzleşmesi gerçekleştirildi. Yaşar Hanım’ın iddiasına göre Osman Bey çocuğunu üstüne almadı ve bütün parasını Osman’a kaptırdı demişti. Osman Bey iddialara ne cevap vereceği ve Yalan Hanım’ın anlattıklarının ne kadar doğru olduğu belli olacak. Esra Erol’da Osman Ermiş Yaşar yüzleşmesi gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Mehtap Eve dönecek mi?

Engin Bey ile Mehtap Hanım yüzleşmesinde son yüzleşme gerçekleşiyor. Mehtap’ın eve dönüp dönmeyeceği belli olacak. Pek çok sosyal medya kullanıcısı bu evlilik ikinci bir şans daha hak ediyor yorumları yaptılar.

Esra Erolda Muteber Arif Nikah töreni canlı yayında;

Muteber ile Arif nikah yapıyor. Tüm hazırlıklar tamamlandı ve çok özel görüntüler Atv canlı yayınında yayımlandı. Yozgat Yerköy Altmışevler muhtarı İbrahim Arslan’dan damat Arif’e büyük bir sürpriz geldi.

Mine’nin çocuğu Arif mi?

Mine Şaban olayında son gelişme! Şaban bey DNA testi yaptırmayı kabul etti ve çocuğun babasının kim olduğu belli oluyor. Açıklamaya göre çocuğun babası Şaban olduğu açıklandı.

23 yıldır gerçeğini arayan Işılay’ın feryadı yürekleri dağladı. Mehtap Hanım annesiyle gelen Işılay’ın tek isteğinin gerçek anne ve babasının kim olduğunu öğrenmek olduklarını aktardılar.

TikTok’tan tanışan Ali Kemal Bey ise Aslıhan Hanım olayında gelecek bölümlerde Aslıhan hanımın açıklamalar yapması bekleniyor.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google