3 sene önce
3 sene önce

Esra Erolda Orkestrası Solist, Şef ve Uzmanların İsimleri Nedir?

Gündüz kuşağı programında hafta içi her gün yayımlanan Atv Esra Erolda uzman isimleri ile kayıp dosyalar ve toplumu yakından ilgilendiren bazı hadiseler ile ilgili değerlendirmeler yapıyorlar. Ayrıca Esra Erol’da orkestrası isimleri arasında yer alan solist, vokalist ve şef isimleri neler olduğunu da bu yazımızda aktarıyoruz.

Esra Erol’da orkestrası solisti ve şef isimleri;

10 yıldan fazla süredir program yapımı ile birlikte yayınlarda bulunan orkestrada çalınan müzikler ve repertuarlarındaki gerek mutluluk anlarında gerek üzüntü anlarındaki müzikleri ekranlardaki izleyicilerden tam not almayı başarıyor. Esra Erolda orkestrası şefi ismi Emrah Albayrak’tır. Albayra’ın hayatı ve müzik geçmişi şu şekildedir.

Teoman, Mustafa Sandal ve Ajda Pekkan gibi pek çok ünlü isimle çalışan Emrah Albayrak’ın supervisor olarakta görev alarak orkestra içerisinde jazz, tango, shanso, yabancı ve Türk pop müziği seslendiriyor. Ayrıca isteyenler için düğünlerde özel günlerde de isteyenlerle anlaşma sağlayabiliyorlar. https://dugun.com/muzik/istanbul/esra-erol-da-orkestrasi adresini tıklayın ve adres içerisinde bulunan iletişim bölümünden orkestraya ulaşabilirsiniz.

Orkestra İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. 10 yıldır düğü, nişan, sünnet düğünü ile  diğer etkinliklerde sahne almaktalar. Ücret tarifesi de açıklandı. En düşük ücret 2 Bin Tl olacak. Açıklanan paketlerde ortalama olarak 3 Bin Tl gibi bir fiyat açıklanırken. Bu rakamlar değişiklik gösterebilir. Başlangıç ve her şey dahil paketleri için iletişime geçebilirsiniz.

Esra Erol’da Uzman Avukat Hülya Kuran Kimdir?

Gündüz kuşağı programları arasında pek çok uzman görüşlerini ve uzman oldukları konulardaki düşüncelerini aktarmaktalar. Bunlardan bir tanesi Esra Erol’da Avukatı Hülya Kuran’dır. 1972 yılı Çanakkale doğumludur. Eğitim hayatını Çanakkale ilinde tamamlanmasının ardından Hukuk Eğitimi için İstanbul iline gelmiştir. Hülya Kuran’ın eşi Selami Kuran’dır. Ailenin iki çocuğu var. Uzman isimleri arasında sadece hukukçu vardır.

Esra Erolda Son bölüm özetinden bazı kesitler

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google