3 sene önce
3 sene önce

Esra Erol’da Keziban ile Salih Yüzleşti! Melike Alci, Mine Kılıç Bulundumu?

Atv Esra Erolda canlı yayını 22 Mart 2021 tarihinde ekranlara geldi. Yeni bölümde kaybolan ve nerede olduğundan haberi olmayan dosyalar yeniden gündeme geldi. Diğer yandan Salih ile Keziban yüzleşmesinde 2. perde yaşanacak. Önceki günkü programda Salih Bey muhabbet kuşunu ötüyor diye öldürdüğünü iddia etmiş ve perdelerle konuşuyor demişti. Keziban hanım tedavi olduğunu ifade etti.

22 Mart Esra Erolda canlı yayın!

Türkiye nefesini tuttu canlı yayında Babaanne ile torun kavgasını izledi. Nurcan Kaya babaannesinin yanında durmak istemediğini ifade ederek beni sadece babam ile annem’in boşanma davasında şahit yazmak istediklerini iddia etmişti. Esra Erdolda Nurcan Kaya’nın annesi Zeynep Hanım’da 22 Mart pazartesi günkü programa katıldı. Nurcan annesine mi dönecek yoksa babaannesine mi herkesin merak ettiği bu sorunun cevabı belli oluyor.

Büyük yüzleşme!

Melike Alci nerede? İki gün önce evlendi haberi herkesi şok etti. Annesi canlı yayında şok yaşadı. Melike Alci’nin evlendiği kişi canlı yayında açıklamalar yaptı.  Anne Mekiye hanım ile Ayşe hanım kayıp kızlarının nerede olduklarını merak ettiklerini sormuşlardı. Hamit Arslan’dan açıklamalar ve annesi ile ilgili iddialar programda!

Aralık ayında kendisinden 20 yaş büyük Hüseyin Zorlu ile tanışarak nişan yaptıklarını ve 63 yaşındaki Hüseyin ile Nergis Hanım’ın yüzleşmesinde yaşananlar programda aktarıldı.

Mine Kılıç bulundu mu?

18 yaşındaki Mine Kılıç 17 Mart tarihinden bu yana nerede olduğu bilinmiyor. Görme engelli olan Esra Erolda Mine kılıç bulundu mu bugünkü programda ve salı günkü yemi bölümlerde belli olacak. Ailesinin iddiasına göre Özkan Can ismindeki kişinin yanında olabileceği ifade edildi. Ayşe hanım kızımın evine dönmesini istiyorum diyerek programa katıldı.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google