3 yıl önce
3 yıl önce

Esra Erolda Kadir Aldemir Eşi Kamuran’ı Yıllar Sonra İlk Kez Görerek Yüzleşti!

Esra Erol’da 20 yıllık mucize gerçek oldu. Ömer ile Emre’nin anneleri Lamiye hanım ilk kez baş başa yemek yedi. Kadir Aldemir ile Kamuran Aldemir yüzleşmesi oldu. Suat Sarı ile Fatma Sarı boşanacaklar mı belli olacak.

Atv ekranlarında bir birinden zor olayların çözüme kavuştuğu gündüz kuşağı Esra Erol’da Kadir ile Kamuran yüzleşmesi ile devam etti. Olayın özetine göre Kadir Aldemir ile 2019 yılında görüşen ve daha sonra bir araya gelemeyen çift aralarında boşanma davası başladı. Kamuran ile Kadir yüzleşmesinde neler yaşanacağı da merak edilen konu haline geldi.

Esra Erolda 2 Haziran Özeti;

Fatma eşim Suat Sarı’dan asla ve asla boşanmak istemiyorum dedi. Kararın ne olacağı da açıklanacak. Fatoş Hanım Suat ile bugün bir kez daha yüzleşecek.

İstanbul Maltepe 78 yaşındaki Arif Bey kendisinden 33 yaş küçük Ebru Hanım tarafından dolandırıldığını iddia etti. Program spikerlerinden Caner Maltepe’de Ebru Hanım’a mikrofonlarını uzattı. Gerçekten de evlilik vaadiyle dolandırdı mı yoksa iddialar tamamen gerçek dışımı belli olacak.

Tüm Türkiye’yi yasa boğan diğer olayda Emre ile Ömer kardeşlerinin 20 yıllık hasretleri sona erdi. Ömer’in ve Emre’nin bir kardeşleri daha olduğu açıklandı. Kütahya Simav ilçesinden gelen kardeşleri Yusuf’un ardından Esra Erolda ekibi Lamiya Hanım’ı buldu ve programa çıkarttı. Uzun zaman sonra aile bir araya gelerek ilk kez baş başa yemek yediler.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google