3 sene önce
3 sene önce

Esra Erol’da Arif ile Muteber’in Aşk Hikayesi | Sevgi ile Osman Çalış Yüzleşmesi!

Türkiye büyük aşkı konuşuyor Arif ve Muteber’in romantik anları ve İstanbul Masalı canlı yayında Esra Erolda naklen yayımlandı.

Bir diğer iddiaları ortaya atan Sevi Çalış’ın hikayesine göre “İhanete uğradığı, şiddet gördüğü, köle gibi çalıştırdıklarını, çocuklarını zorla elinden aldıklarını iddia etti.” Esra Erolda Sevgi Çalış ile Osman Çalış yüzleşmesinde kozlarını canlı yayında paylaşacaklar. Karı koca canlı yayında hesaplaşacak. Esra Erol’da 12 Mayıs 2021 tarihli canlı yayında birçok farklı konu dosya ele alındığı bunlardan bir tanesi ihanet uğradığı iddia edilen, Osman çalışın kendisini 6 yıldır kötü davrandığını ifade etti Osman çalışan kızları Zeynep ile Zeliha görmek istediğini ifade etti.

Şaban ile Mine yüzleşmesi;

canlı yayında büyük yüzleşmede Mine Hanım’ın Murat Karakuzu ile kaçtığı iddia edilmişti. 20 kasım tarihinde kaçtığını açıklayan Mine Hanım yayında sinirlendi ve Şaban Bey’in iddialarını red ederek benim hakkımdaki söyledikleri hepsi yalan dedi. Mine Hanım çocukları yanında neden götürdüğünü açıkladı. Ben kendisini aradım ve bilgi verdim. Bu arada da kendisine resim gönderdim dedi. Şaban ile mine yüzleşmesi gerginliklerle dolu oldu.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google