3 sene önce
3 sene önce

Esra Erolda 24 Şubat | Aytaç Özgür Arkadaşına Kaçan Eşi Büşra ile Yüzleşti!

Atv canlı yayında Esra Erol’da programında gerginlik dolu dakikalar yaşandı. Bir gün önceki canlı yayına katılan Aytaç Özgür eşinin en yakın arkadaşına kaçtığını, çocuğununda kendisinden olmadığını söylediğini ifade ederek, boşanmak istediğini açıkladı. Aytaç Özgür Büşra Özgür ile yüzleşti. 24 Şubat 2021 tarihli Esra Erolda yaşananlar şu şekilde;

Aytaç ile Büşra yüzleşti;

Büşra açıklamalarında babalığını yapmadığını, onlara mama almadığını iddia etti. Özgür ise Büşra’nın çocuklarına şiddet uyguladığını iddia etti.

Büşra evi neden terk ettiğini açıkladı. Aytaç eve misafir geldiğinde hiç ilgilenmez ve bacaklarını uzatır dedi. Bu durumun kendisini rahatsız ettiğini açıkladı. Aytaç’ın bıraktı ve Mustafa’ya gitti iddiası masaya yatırıldı. İhanet iddiaların odağındaki Yavuz’da karısı ile yüzleşmek için stüdyoya geliyor.

Yavuz Bayram Esra Erol’da ya katıldı.

İhanet ettiği evi terk ettiği iddia edilen olayda Havva hanım eşi Yavuz beyin ortadan kaybolduğunu kapıcılık yaptığı yerde bir komşusu ile kendini aldattığını iddia etti. Bu konuda Erol’da ekibi Konya’da Yavuz Bey’e ulaştılar. Canlı yayında iddiaları yalanladı ve ben çocuklarıma sahip çıkıyorum. Eşim ile aram yok onun dilencilik yapmasından bıktım diyerek bazı iddiaları ortaya attı.

Esra Erolda canlı yayın ihbar hattı: 0545 746 2525 , 0212 975 2525

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google