2 hafta önce
2 hafta önce

Esra Erol Abdulhabip Bey Eşi Neslihan’ın İkiz Bebekleri ile Orta Kaldı!

Eski kocasından olan ikiz bebekleri de bırakarak nereye gittiği henüz bilinmeyen Neslihan Coş’tan haber gelecek mi? Esra Erol’da Abdulhabip Bey’in iddiasına göre birlikte yaşadığım Neslihan eski kocasının nüfusunda olan ikiz bebekleri de bırakarak ortadan kayboldu dedi.

Abdülhabip bey açıklamasında kendi üzerine olmayan ikiz bebekleri de bırakıp ortadan kaybolan Neslihan Hanım’a çağrıda bulundu. Aralarında dini nikahı bulunan Abdülhabip ile Neslihan çifti olayında yeni gelişmeler neler? İkiz bebekler başkasının üzerine kayıtlı ve ben o bebeklerin velayetini üzerine almak istiyorum dedi.

Kamuran tüm gerçekleri itiraf edecek mi? Uğurdan yardım istedim demişti. Uğru Karakaş ile bağlantısı nedir? Bebeğin babası Uğur Karakaş mı Kadir Bey’mi? Henüz bu sorunun cevabı belli olmadı. DNS testi istenirse gerçekler ortaya çıkacak.

Esra Erolda 3 Haziran Canlı Yayın!

Atv canlı yayınında sosyal yaşamdan bir çok gerçek olay masaya yatırılıyor. Uzman isimler konu hakkındaki düşünceleri de açıklıyor. Katılımcılara sorular soran Esra Erol bazı olayların tatlıya bağlanmasında mutlu olduğunu ifade ediyor.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google