3 sene önce
3 sene önce

Eşim Beni Aldattı ve Dolandırdı Diyen Dudu Damar Olayında Gelişmeler!

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 31 Mart 2021 canlı yayınında Dudu Damar’ın iddiaları ve programa katılanların açıklamaları ile yüzleşme devam ediyor. 29 Mart tarihinde programa başvuru yapan Dudu Hanım 31 yaşında ve İstanbul ilinden katıldı. 2 çocuk annesi Dudu Hanım’ın iddiasına göre “Uğur Damar benimle 10 yıllık evlidir. Gittiği yerlerde benimle aldattı. Çocuklarımla birlikte hiç aramadı ve sormadı. Benim adıma sahte hatlar açtı ve kredi kartları çekti beni dolandırdı.” demişti.

Dudu ve Uğur yüzleşmesinde hikayenin detayları tüm detayları ile yayında konuşuldu. Aslen Tokatlı olan Dudu Damar’ın eşini kendisi aramamasının ardından kayın pederiyle birlikte yaşamaya başladığını aktardı. Evliliğinin 2. yılından itibaren bir çok sorunlar yaşadıklarını aktardı. İddiaların odağındaki Uğur Bey’de önemli açıklamalar yaparak iddiaların yalan olduğunu ifade etti.

Uğur Bey eşimini aldatmadım kendisinden boşanma davası açtım dedi. Dudu’nun ablası Semra hanımda programa katıldılar. Sema hanım sosyal medya üzerinden Melek ile olan görüntüleri paylaşması üzerinde kardeşinin aldatıldığını öğrendiklerini aktardı. Yadigar Hanım iddialara yanıt verdi.

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme Son bölüm özeti;

Halil ile Eylem olayında ipler iyice gerildi. İkili DNA testi verdiler. DNA sonucunda çocuğun kime ait olduğu belli olacak. Nermin Hanım’da Halil’i geri istediğini açıkladı. Halil’in anne ve babası canlı yayına katıldılar.

Naciye Akıncı’nın açıklamalarına göre; gelini ve torunu tarafından darp edildiğini iddia etti. evimi bastılar diyen Naciye hanım ile ilgili şok kayıtlar izletildi.

Hamide Elveren olayında tutuklamalar oldu. Hamide hanım’ın intihar olayının ardından Savaş Elveren’in ifadeleri ile diğer katılımcıların açıklamaların ardından göz altı ve tutuklamalar oldu. Sema hanım ile Süreyya Bey tutuklandılar.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google