3 yıl önce
3 yıl önce

Ersin Antal’ın Eşi Dilek’in Yayında Olan Burhan Bey Kuma İddiasını Açıkladı!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvuru yapan Ersin Antal yayına katılarak eşi Dilek Hanım’ın Burhan Bey ile yaşamaya başladığını iddia etti. Halen nikahlı olduğunu ve boşanma sürecinde olduğunu aktardı. İddialardan bir tanesi Dilek Hanım’ın Burhan bey ile birlikte yaşadığı yönünde oldu. Didem hanım ise tüm iddialara yanıt verdi.

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 22 Nisan Canlı Yayın!

Canlı yayına katılan Burhan bey sarfettiği sözler nedeniyle yayından alındı. Eşim beni kepçe operatörü ile aldattı diyen Ersin Beyin iddialarından bir tanesi kuma hayatı yaşandığı yönünde oldu. Buna göre Dilek hanım evde zorla mı tutuluyor yoksa kendi isteği ile mi kalıyor sorusu merak edildi. Burhan bey ise ben Dilek’e sahip çıkıyorum dedi.

Burhan Bey’in eşi Şengül Hanım’da yayına katıldı. Kastamonu’da yaşanan olay herkesi şok etti.  Yılmaz ben kadının kendi isteği ile kuma yaşamı olduğunu çok düşünmüyorum dedi. Pınarbaşındaki hadise konukları ve uzmanları da şok etti. Sana ne cevabı üzerine yayından alındı.

Kastamonu Emniyet Müdürlüğüne ve Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Şengül Gedik’e seslenen Yılmaz Arslan bu konunun çok önemli olduğunu ifade ederek, Ersin Antal’a yardım edilmesi Dilek Hanım’ın zorla mı tutuluyor araştırılması gerektiği ifade edildi.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google