3 sene önce
3 sene önce

Erdal Taşdemir Eşi Berivan ile Yüzleşmek İstiyor! Didem Arslan Yılmaz’da!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında Tekirdağ Çerkezköy’den katılan Erdal Taşdemir ile Berivan Çakmak sosyal medya üzerinden tanıştılar. Başına gelenleri anlatan Erdal Bey 5 ay konuşmasının ardından evlilik kararı aldıklarını anlattı. Facebook üzerinden tanışmalarının ardından evlilik arefesinde iken Malatya’da mide bulantısı işe şikayeti olduğunu fakat hiç şüphelenmediğini anlattı.

Didem Arslan Yılmaz 6 Mayıs 2021 canlı yayın!

Eşi evliyken hamile olduğunu fakat bunu bilmediğini açıklayarak 17 Ocak 2019 tarihinde Malatya’da nikah yaparak evlilik yaptıklarını aktardı ve hızlı bir bir evlilik kararınında başına bunların geleceğinden haberim yoktu dedi. Karım zehirlendi zannetim fakat başkasından hamileymiş dedi. TikTok ve bir çok sosyal medya üzerinden videoları da canlı yayında izletildi.

6 mayıs 2021 tarihteki yayın özetinde Berivan ile Erdal’ın tanışması ve nikahın nasıl yapıldığını aktardı. Erdal Bey’in iddialarına göre 60 yaşlarında olan Süleyman Bey ile ilişkisinin olduğunu ve ondan hamile olduklarını öğrendiklerini açıkladı.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google