11 ay önce
11 ay önce

Dilara Gönder ile Ne Haber Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır? Global Başvuru Formu!

Türk televizyonlarında ilki deneyen Haber Global, Dilara Gönder ile ne haber yarışma başvuru formu üzerinden adayları değerlendirmeye başladı. 9 kategoride yarışacak olan yarışmacıların aldıkları puanlar kendileri finala kadar taşıyacak. Ne Haber Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır sorusunun cevabı haberlerimizin devamında yer alacaktır. Buna göre yarışmada Her bölümde 4 kişi yarışacak kategorilerdeki 4 şıklı soruya doğru cevap veren puanları toplayacak.

Ne haber yarışma başvuru formu!

Kendine güvenen yarışmacılar Dilara Gönder’in sorularına cevap vermesi gerekecek. Yaşam, magazin, spor, kültür ve sanat, dijital, Türk ve Dünya haberleri arasından sorular yöneltilecek. Sürpriz soru başvurusu da alan yarışmanın videolu sorularını sorabilecekler. Bu Hafta Birol Güven videolu soruda konuk oldu. Ne haber yarışma başvurusu nasıl yapılır? Adayların https://haberglobal.com.tr/program/dilara-gonder-ile-ne-haber linki açmaları gerekmektedir. Linkte yer alan başvuru için tıklayın butonuna tıklayınız. Başvuru formunda aşağıdaki bilgilerin doldurulması gerekmektedir.

Haber Global Dilara Gönder ile Ne Haber Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kişisel bilgiler ile ilgili sorularda;

  1. E-posta adresini giriniz.
  2. Ad ve soy adını giriniz.
  3. Doğum tarihi, doğum yeri ve cep telefonu bilgilerini giriniz.
  4. İletişim bilgileri, ev adresi, meslek, boy ve kilo ile mezun olunan okul bilgilerinin girişini yapınız.
  5. Mezun olunan okul, ilgi alanları, hobiler, şaşırtıcı yetenekleri, sağlık bilgileri girişini yapınız.

İkinci bölümde ise;

  • Bu güne kadar başınıza gelen en ilginç  eğlenceli olay nedir? Bu güne kadar sizi hayal kırıklığına uğratan ya da unutamadığınız üzücü bir olay yaşadınız mı?
  • Başka bir TV programına katıldınız mı? Ödül kazandınız mı, Neden bu programa katılmak istiyorsunuz, Ne sıklıkla gazete alırsınız sorusuna cevap veriniz.
  • Haber sitelerini ne sıklıkla takip edersiniz, Her akşam haber izler misiniz? Hangi kanal? Unutamadığınız bir haber, manşet, olay var mı, Fotoğrafınızı buradan yükleyiniz.

Global medya grup tarafından çekimleri gerçekleştirilen yarışmanın aydınlatma metnini okumalısınız ve kişisel verilerin hangi amaçla işlenmesi gerektiğini okumalısınız.

Dilara Gönder Kimdir?

Ne haber yarışma sunucusu kimdir sorusu en çok yöneltilen bir soru haline geldi. 1983 yılı doğumlu olan Gönder eğitim hayatın Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamladı ve Pek çok alanda ödüller alarak sunuculuk görevlerinde bulundu. Çalıştığı televizyon kanalları arasında Lig Tv, Fener Bahçe Tv, TRT, NTV Spor, Kanal D, Star Tv kanallarında yayımlanan projelerde sunuculuk yaptı. Baba candır dizisinde oynadı ve İyi derecede İngilizce ile Almanya bilmektedir.

Ne Haber Yeni bölüm ne zaman?

Her hafta pazar ünleri yayımlanmaktadır. Saat 21:00’da izleyici ile buluşmaktadır. Yarışma formatına göre 9 kategori bulunuyor ve 4 yarışmacı yarışıyor. Yarışma ödülü nedir sorusuna diğer haberlerimizde aktarmaya devam edeceğiz.

Ne haber yarışma formatı nasıl

10 puan olan kategoriler; magazin, yaşam, kültür sanat.

20 puan olan turuncu kategoriler; spor, videolu sorular ve biyografi.

30 puan alan kırmızı kategoriler; Türkiye’den haberler, dijital dünya, teknoloji ve Dünyadan haberler olarak bulunmaktadır.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google