3 sene önce
3 sene önce

Dilara Çoban’ı Zorlamı Tutuyor! Emrah Gündoğdu’dan İlk Açıklama!

Show tv Didem Arslan Yılmazla vazgeçme 24 şubat 2021 tarihli canlı yayına katılan E. G. ile Dilara Çoban ilk kez canlı yayında kendine yöneltilen iddiaları yanıtladılar. Bu iddialardan bir tanesi E. D. yi zorla mı tutuyor. Bu konudaki son gelişmeler şu şekilde;

25 Şubat canlı yayında neler yaşandı!

136. bölümde Dilara’nın birlikte yaşadığı E. ile ilgili yeni iddialar gelmeye devam etti. Bir çok kişiyi dolandırıldığının iddia edilmişti. Arslan Dilara ile nasıl tanıştığını sordu.

Sosyal medya üzerinden kendisine bir mesaj attığını ve bunun üzerine arkadaş olduklarını ve sevgili olduklarını ifade etti. Emrah ben herhangi bir iş ilanı yayımlamadım ve Dilara’nın benim yayımladığı bir iş ilanına başvuru yaptığı da olmadı dedi.

Emrah eski sevgilisini neden ablam diye tanıttı. Eşinden neden boşanmıyor. Yayına bağlanan tanığın suçlamaları neydi ve ne cevap verdiler. Mağdurlar canlı yayına bağlanarak bazı iddialarda bulundular.

Polis kıyafetiyle neden fotoğraf çektirdi? Küçüklük hayalim polis olmaktı diyen Emrah silahta sahte silahtı dedi. Polislik mesleğini çok sevdiğini bu yüzden bu fotoğrafı çektiğini ifade etti. Ben bu konuda emniyette ifadeler verdim dedi. Didem Arslan Yılmazla vazgeçme 25 şubat tarihinde canlı yayında Show tv ekranlarında olmaya devam edecek.

Ailesiyle yüzleşmeyi izlemek için;

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google