8 ay önce
8 ay önce

Dilara Çoban’ı Kaçırmakla Suçlanan Emrah’ın Babası İlk Kez Didem Arslan’da

Show tv Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 25 şubat 2021 tarihli canlı yayında Emrah ve Didem Çoban dosyası konuşulmaya devam ediyor. Emrah Gündoğdu 24 Şubat tarihli yayına çıkarak haklarındaki iddiaları yalanladı. Mağdurların ve tanıkların anlattıklarını da reddetti. Çoban ailesi ile Emrah yüzleşti. Yeşim Hanım programda sen benim lise aşkım diyerek kandırdığını açıkladı.

25 Şubat Didem Arslan Yılmaz canlı yayın!

Emrah eşinden neden boşanmıyor? Polis kıyafetleri ile çekilmiş fotoğrafların nedeni nedir? Emrah eski sevgilisini neden ablam diye tanıtıyor. Günlerdir susan Emrah canlı yayında tüm bu soruların cevabını verdi.

Didem Arslan Yılmazla 136. bölüm canlı yayında Emrah’ın babası bağlandı. Babası ilk kez konuştu ve anlattıkları olay oldu. Emrah bu anlatılanlara ne cevap verdi. Hasan Çoban, Didem Çoban programda bazı smsleri gösteriyor.

Show tv canlı yayını izlemek için www.showtv.com.tr/canli-yayin

Emrah’ın babasından açıklama;

Türkiye günlerdir onları konuşuyor. İlk kez canlı yayındaki açıklamalar herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Baba Ş. G., Emrah’ı suçladı ve masum insanları işe sokma bahanesiyle dolandırdığını iddia etti. Suç işlediyle gitsin cezasını çeksin dedi.

Zeynep Boran bulundu mu?

23 gün önce sırra kadem basan Zeynep nerede! Zeynep Boran bulundu mu sorusu henüz cevap bulamadı. Babasını otobüste uyutarak kaçan 16 yaşındaki Zeynep Boran nerede sorusununda cevabı aranıyor. Bu olayda yeni bir gelişme yaşandı. Sosyal medya paylaşımında bir kadınla birlikte görüntülendi.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google