3 yıl önce
3 yıl önce

Didem Yılmaz Arslan’da Sezer Tuğçe ile Metin Zeynep Yüzleşmesi Geldi!

Show tv ekranlarında hafta içi her gün 15:15’te izleyici ile buluşan Didem Yılmaz Arslan’la Vazgeçme programı canlı yayını 5 Mayıs 2021 çarşamba günüde izleyici ile buluştu. Bu günkü yeni bölümde Sezer ile Tuğçe yüzleşmesi gerçekleşti. Trabzon ilinden katılan Sezer Bey başına gelenleri anlatarak bazı şok açıklamalar geldi.

5 Mayıs Didem Arslan Yılmaz Özeti;

Komşu Necmiye ifadesi ilk kez canlı yayında açıklandı. Kayıp Musa ile komşusu en son ne konuştu. Musa ile Komşu Necmiye hanım’ın aşk iddiası gerçek mi sorusu gündeme geldi. Necmiye hanım yayında o benim eski eşimdir. Ben kendisinden çok fazla sayıda şiddet gördüm dedi. Kayıp Musa’nın komşusu Necmiye Hanım canlı yayına bağlandı. Olayların seyrini değiştirecek açıklamalar yanı sıra bazı video görüntüleri de canlı yayında paylaşıldı.

Tuğçe ile Sezer Yüzleşmesinde yeni açıklamalar!

Tuğçe ile Sezer yüzleşmesindeki açıklanan iddialardan bazıları şu şekilde; markete gidiyor zannederek evi terketti. Eşim ile ailesi bana kumpas kurdular. Kocam abimin eşiyle yaklaşmaya çalıştı denildi. Tüm iddialar karşılıklı açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Metin ile Zeynep yüzleşmesi! Çocuklar ne olacak?

Mersin’den yapılan canlı yayında darp iddialarının odağındaki iki isimden bir bir açıklamalar geldi ve büyük yüzleşmede neler açıklandı. o çocuklara ne olacak? Metin ekrandan izlediği görüntülerin ardından annemin çocuğa karşı bir şiddet uyguladığını gördüm ve Nisa’ya kızmasının sebebi Zeynep’e kızmasından dolayıdır dedi.

Münevver hanım şiddet iddialarına cevap verdi Ben torunlarımdan ve tüm Türkiye’den özür diliyorum dedi. Benim içkime ilaç konulduğunu düşünüyorum ve bu davranışların olmasını da doğru bulmuyorum dedi. Kardeşleri Songül hanım’ın iddialarına da cevap geldi.

Açıklamalardaki bazı iddialar ise şu şekilde; Annem karımın yüzünden bunları yaptı. Zeynep; Uzun yola çıkıyorum diyerek beni aldattı. Zeynep’in haklı olduğunu biliyorum. Zeynep’in anti depresyon ilaçları içiyordu. 16 ilaç içmişti ve bu sebepten bazı olayların olduğu aktarıldı. Tüm iddialara canlı yayında açıklanmaya devam ediyor.

Musa Çiftçi’yi komşuları mı kaçırdı?

Adanalı Musa Çiftçi bulundu mu sorusu halen cevap bulamadı. Oğlu Soner ile Yılmaz tarafından programa bağlanılmasının ardından yeni açıklamalardaki gelişmeler şu şekilde; Musa’nın aşk yaşadığı Necmiye mi sorusuna cevap arandı. Musa Çiftçi’nin ustasından açıklamalar geldi. Yasak aşk iddiaları doğrumu sorusuna cevap arandı.

Didem Yılmaz arslan 186. bölüm 5 Mayıs 2021 tarihli canlı yayınında ekranlara gelmeye devam ediyor. Show tv canlı yayına resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google