1 ay önce
1 ay önce

Didem Arslan’da Fatoş Kurban Çevrim Olayında Yeni Gelişmeler!

Didem Arslan Yılmaz’da Vazgeçme 20 Mayıs 2021 tarihli canlı yayınında Fatoş Kurban Çevrim olayında tüm taraflar açıklamalar yapmaya devam ediyor. Didem Arslan 180 Bin Tl nerede sorusunu sordu ve tüm taraflar bir bir açıklama yaptı. Gündeme gelen sorulardan bir tanesi Fatoş’un 9 kocası mı var? Osman Araç’ın açıklamaları doğru mu? Eski eş Ahmet Kemiksiz’den gelen yeni mesaj nedir? Ahmet Beyi kim dolandırdı!

Didem Arslan Yılmaz 20 mayıs canlı yayın!

Fatoş Kurban Çevrim sert üslubu ile açıklama yapanlara cevap vermeye devam ediyor. Osman Araç ile Fatoş hanım tartışlar ve bir birlerine girdiler. Halil İnci tartışmaların arasında Osman Bey’e söylediği sözler canlı yayını karıştırdı ve Halil İnci stüdyo dışına çıkartılmak zorunda kaldılar.

Fatoş Kurban Çevrim Olayında son gelişmeler!

Fatoş suçlu mu mağdur mu? Sütüdyo çok fena karıştı. Benim içinde o gelindiği giymek hasret kaldı diyen Fatoş hanım ben dolandırıldım dedi. Bu yüzden programa başvuru yaptım demesi üzerine Osman Bey’de ben Fatoş Hanımın o kadar mağdur olmadığını ve gerçeklerin anlatıldığı bir şekilde değil diyerek kendi isteği ile programa başvuru yapmak istediğini açıkladı.

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google