3 sene önce
3 sene önce

Didem Arslan Yılmazla’da Savaş Elveren Annesinin Şüpheli Ölümünü Araştırıyor!

Show tv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programında Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 9 mart 2021 tarihli canlı yayında yeni konular ele alındı. Bunlardan bir tanesi de Hamide hanımın şüpheli ölümü oldu. Esrarengiz olayda oğlu Savaş Elveren kardeşi Fatma Gökçe Süreyya bey ile Hamide hanım arasında yaşananları aktardılar.

10 Mart Didem Arslan Yılmazla canlı yayın;

Fatma Gökçe ise kardeşi Hamide hanım’ın evliliğinden bahsederek kardeşini vefatına dair bazı bilgiler paylaştı. 2020 yılında Sema Hanım ile kaçmış olabileceğini iddia etti. Sema Hanım’ın TikTok üzerinden çekilen videoları da programda paylaşıldı. Yasak aşkın olduğunu iddia eden kişi de canlı yayına bağlandı. Olay Balıkesir ilinde gerçekleşti. “10 Mart tarihli programda Sema Hanım Süreyya Elverdi ve Hamide Elverdi olayında dair gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Diğer bir gelişme ise Emrah Gündoğdu Dilara Çoban çiftinde oldu. Baba Hasan Çoban programa yeniden katıldı ve Dilara’nın 8 Mart 2021 tarihli yayından sonra neden kararından vazgeçtiğini eve dönmediğini açıkladı.

Cemile Deveci bulundu. Ömer Kiraz ile birlikte kaçtığı açıklanan Cemile Deveci’nin 9 mart tarihli show tv canlı yayına geliyor. Anne ve Baba kızlarına kavuştu.

Show tv canlı yayını izlemek için resmi internet sitesine giriş yaparak canlı izle butonuna basmanız gerekmektedir.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google