3 sene önce
3 sene önce

Didem Arslan Yılmazla’da Perihan Şahin ve Penbe Erol Olayında Songül’den Açıklama!

Show tv ekranlarında yayımlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 5 Nisan 2021 canlı yayınında gündeme bomba gibi açıklamalar geldi. Geçen hafta Ankara ili Keçiören ilçesinden katılan iki kardeşten Hülya Aytaç’ın başına gelenler ve Songül Hanım ile ilgili iddiaları konuşulmaya devam ediyor.

İddiaların odağındaki Songül Hanım ile Salih Bey’den açıklamalar gelmeye başladı. Songül Hanım’ın 3 çocuğu var ve Salih Bey’in de evli olması ile birlikte kaçmaya karar verdikleri iddia edildi. İkiz görümceler Perihan Şahin ile Penbe Erol ile gelinleri Songün hanım canlı yayına geldi ve açıklamaları ile stüdyo karışacak.

Nazar Fidan bulundu mu eve dönecek mi?

Balıkesir’de yaşanan olay herkesi şok etti. 29 gün önce yaşanan olayda 14 yaşındaki Nazar Fidan nerede ve görüntülerdeki genç kimdir? Nazar Fidan’ı sevgilisi mi kaçırdı Nazar eve dönecek mi tüm bu sorular cevap verilmesini bekliyor. İddialara göre Mustafa Sargın ile birlikte olduğu ifade ediliyor.

Hikayeleri dinleyenleri şok eden iki kardeş canlı yayına katıldılar. Hülya Aytaç’ın anlattıkları herkesi canlı yayına kilitledi. Elmas Dinçer olayında gelini kaynının oğluna kaçtığı ifade edildi.

Psikiyatris Ayhan Akcan programa katıldı. Emekli cinayet büroda polis memuru Didem Arslan Yılmaz’daki uzmanlar arasında yer almaya devam ediyor.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google