3 yıl önce
3 yıl önce

Didem Arslan Yılmazla’da Asim Özalp, Yusuf Karınca, Emrah Gündoğdu’da Gelişme!

Programa başvuru yapan Yusuf Karınca’nın iddiasına göre Karınca; ikinci bahar yaşayacaktı, gidelim çay içelim dedi, yıldırım nikahı yaptı. 70 yaşındaki sahte geline gönlünü kaptırdı. Açıklamaya göre gülüm diyordu.

Ben seni severim gülüm bende ona 28 günlük Resmi nikahlı eşi ondan boşanmak için tam 70 bin lira istedi. 70 yaşındaki eşi nerede, eşinden boşanabilecek mi? Yusuf Karınca’nın açıklamasına göre; “Gel boşanalım sen benden isteme ben de senden istemeyeceğim.” 74 yaşındaki damat Yusuf Karınca canlı yayında Didem Arslan Yılmazla’da vazgeçmedi.

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme canlı yayını;

67 yaşındaki bahtsız aşığın başına gelmeyen kalmadı. Asım Özalp’in açıklamasına göre “Allah kimseyi ikinci Eline düşürmesin.” dedi. 35 yıllık hayat arkadaşı en büyük düşman oldu eşini aldattı. 38 bin lira dolandırıldı. İki kadın da onu ansızın ortada bıraktı. “Bir köşede satmış evlerimi. Ben şimdi pişman oldum şimdi hem sevgilisinden hem de işinden şikayetçiyim.” dedi. Asım özalp show tv Didem Arslan Yılmazla’da ilk kez stüdyoda.

Emrah ile Dilara için yeni gelişme!

Dilara Çoban ile Emrah Gündoğdu olayında yeni gelişmeler var. Bilindiği gibi Dilara’nın babası Hasan Çoban kızının kaybolduğunu ifade ederek programa başvuru yapmıştı. Gelişmelere göre Emrah Elazığ ilinde gözaltına alındı. Gözaltı işlemlerinin ardından serbest bıraktı. Emrah ile ilgili yeni belgeler iddia edildi. Şevket Gündoğdu programa bağlanıp bağlanmayacağı da merak edilmektedir.

Show tv canlı yayını izle;

Show tv ekranlarında yayımlanan gündüz kuşağı programını canlı olarak izlemek için. showtv.com.tr/canli-yayin adresini tıklayın.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google