8 ay önce
8 ay önce

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçmede Dilara Çoban ve Emrah İçin Yeni Belge! 22 Şubat

Show tv ekranlarının sevilen programı 22 Şubat Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı canlı yayında şoke eden açıklamalar geldi. Dilarayı alıkoyduğu iddia edilen Emrah  için çok sayıda şikayet gelmeye devam ediyor. Eski eşi canlı yayına bağlandı ve bildiklerini açıkladı.

Dilara çoban ailesine karşı tavrı izleyenlere şok geçirtti. Baba Hasan Çoban ilk olarak programa katılmış ve kızım uzun zamandır evde yok demişti. Nezahat Çoban ve Ablası Didem ise programda bazı açıklamalar yaptı. 21 yaşındaki Dilara ailesine neden kızıyor ve eve neden dönmek istemiyor?

Songül Çoban eve dönecek mi?

Polis olacaksın dediler ve kandırdılar diyen Baba Hasan Bey yılbaşı gecesinde kendilerine Emrah diye birinin işe alacağım dediğini söylediler demişti. Didem Arslan Yılmaz Emrah’ın adli sicil kaydını ekranlara getirdi. Dolandırıcılık, Yaralama, Güveni Kötüye kullanma, Hırsızlık, şantaj olaylarına dair pek çok kaydının olduğunu açıklayan Arslan canlı yanında pek çok telefon bağlantısı kurdu.

Mağdurlar yayında;

Emrah G. ile ilgili mağdur olduğunu açıklayan Elazığ Şehir hastanesi açıldığında oraya personel alımı temizlik, güvenlik personeli olmak için para istediğini açıkladı.  Kendisinde 2 Bin Tl para aldıklarını işe başlamak için evrak istediler dedi. Elazığ Şehir Hastanesinde işe alacağını söylediği halde parasını kaptıran 10’dan fazla kişi olduğunu açıkladı.

Mağdur Reyhan Şipal’den çarpıcı açıklamalar. Dilara ve Emrah insanları birlikte mi dolandırıyor sorusunu soran program ekibi Reyhan’ın anlattıklarını canlı yayında izletti.

Baba Hasan Çoban Emrah’ın babası Ş. G. işlediği suçları biliyorum Ben Dilara’ya sahip çıkacağım dedi.

Lise aşkım dedi dolandırdı;

Telefon bağlantısında bağlanan bir kişi Dilarayı seviyorum derken benimle de görüşüyordu. Bana aşkım dedi ve dolandırdı dedi.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google