8 ay önce
8 ay önce

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçmede Dilara Çoban Canlı Yayında Ailesiyle Yüzleşti!

Günlerdir nerede olduğu aranan Dilara Çoban Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında canlı yayına çıktı. Ardahan ilinden gelen Baba Hasan Çoban, kızının Emrah ile birlikte olduğunu bildiğini aktarmıştı. Dilara ise geçtiğimiz gün telefon bağlantısı kurarak ailesinden şiddet gördüğünü açıklamıştı. Aile bu iddiaları reddetti. Annem ve babam umrumda değil diyerek şok açıklamalar izleyenleri de şaşırttı.

Dilara canlı yayında ablası Didem Çoban, annesi Nezahat Çoban, babası Hasan Çoban’a karşı kini ve öfkesi bulunan Dilara ise Emrah’ın yanında olacağını açıkladı. Günlerdir beklenen yüzleşme gerçekleşti.

22 Şubat Dilara Çoban canlı yayında ailesiyle yüzleşti!

Ailesi günlerdir aranan Dilarayı ilk kez Show Tv stüdyosunda gördü. Emrah Dilara’yı zorlamı tutuyor soruna cevap geldi. Ben kendi isteğimde beraberim dediğini. Emrah ile sözlendiğini aktardı. Aralarında nişan yaptığını açıkladı. Eve dönmeyeceğini açıkladı. Aile ve Didem Arslan Yılmaz ve uzmanlarda Dilarayı ikna edemedi. Mağdurlar bir bir telefonla bağlanarak açıklamalar yaptılar.

Programda diğer konular; Sözlendiği kişiye 720 Bin Tl ödeme yaptığını iddia eden Bülent Çelik ailesi ile birlikte stüdyoya geldi.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google