3 yıl önce
3 yıl önce

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme’de Cemile Deveci Bulundu mu? Nerede?

Show tv’de 5 mart 2021 cuma günü kayıp Cemile Deveci nerede sorusu cevap aranıyor. 32 gündür kayıp olan Cemli Deveci bulundu mu yoksa kaçırıldı mı nerede olduğu merak konusu oldu. Show tv ekranlarında yayımlanan canlı yayın ihbar hattına görenlerin aramaları istenildi.

Show tv canlı yayın ihbar hattı 0212 536  4747 numaradan yada 0549 702 2222 numarasından son gördüklerini anlatabilirler.

Dilara Çoban Emrah Gündoğdu olayında son perde!

Emrah Gündoğdu’nun yanında olan Dilara Çoban eve dönecek mi henüz kararı açıklanmazken, son açıklamalarında Emrah’ın yanında kalmak istediğini açıklamıştı. Baba Hasan Çoban bugün yine çağrıda bulundu. Emrah ile ilgili yeni tanıklar ve mağdurlar bağlantı kurdular. Emrah’ın babası Şevket Gündoğdu ise bazı açıklamalar yaptılar. Didem Arslan Yılmazda Emrah’ın kaçış anları izletildi. Hasan Bey ise telefonla kızıyla konuştu.

Kezban Hanım bulundu!

70 yaşındaki sahte gelin iddiası ortaya atılan bir olayda ise; Yusuf Karınca ile Kız kardeşi Hamide hanım programa katıldılar. Yusuf bey Kezban hanım ile evlendiler. 70 yaşındaki Kezban hanım programa katıldı.

Cemile Deveci bulundu mu?

19 yaşındaki Cemile Devecinin annesi Kezban hanım, amcası İrfan bey ile yengesi Nazife Hanım’ın anlattıkları iddiaya göre daha önce kaçtığı 26 yaşındaki Ömer Kiraz tarafından mı kaçırıldı. Şuan istanbul’da mı olduğu konuşuluyor. Ayrıca Cemile’nin 3 yıldır cep telefonu kullanmadığı Ömer Bey ile nasıl tanıştıkları merak konusu oldu. Show tv canlı yayındaki son gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google