8 ay önce
8 ay önce

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de 21 Yaşındaki Dilara Çoban Bulundu mu?

Show Tv ekranlarında yayımlanan 17 Şubat Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de 21 yaşındaki Dilara Çoban aranıyor. Babası canlı yayına katılarak yardım istedi. En son Emrah ile birlikte olduğunu bildiklerini anlattı. Ardahan ilinden katılan Hasan Bey 26 yıllık evli ve Dilara Çoban’ın polis olmak istediğini tanıştığı kişi ile bir anda ortadan kaybolduğunu anlattı.

Show tv Didem Arslan Yılmaz programına başvuru nasıl yapılır?

Show tv ekranlarında hafta içi her gün 15:25’te canlı olarak yayımlanan programa katılmak için telefon numarası bulunuyor. Başvurular resmi telefon kanallarından yapılabiliyor.

Reyting sonuçları nedir?

Gündüz kulağında reyting sıralamasında Didem Arslan performansı üst sıralarda bulunmuyor. Rakipleri Esra Erol, Müge Anlı gibi uzun yıllar program yaparak ve başarı elde etmekte.

Melisay Tosun’dan haber var mı?

Sahte gelin operasyonuna son olarak gözaltı haberleri geldi. Melisa ile Emrah, Rıdvan Kızılaslan gözaltına alındılar. Annesi ve teyzesi Melisanın peşinden gideceklerini ifade etti.

Yeni bölüm ne zaman?

Yeni bölüm 18 Şubat tarihine canlı olarak yayımlanacak. Canlı izlemek için Annelik Blog sitesini takip etmeyi ve yorum yazmayı unutmayın.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google