3 yıl önce
3 yıl önce

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Dilara Çoban’dan Önemli Açıklama! 19 Şubat!

İddiaya göre “Dilara seni polis yapacağım.” diyerek yanında bulundurulan 21 yaşındaki Dilara Çoban’ın Babası Hasan Çoban kızının bir an önce eve dönmesini istiyor. Show Tv ekranlarında canlı yayımlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı 19 Şubat 2021 cuma günü’de önemli bir konuda program yaptı.

Önceki haftalarda 38 günlük canlı yayın sonucunda sahte gelin çetesinin ortaya çıkmasını sağlayan Vazgeçme programında Afyonkarahisar ve Tokat illeri ağırlıklı olmak üzere, neredeyse ülke genelinde evlilik vaadiyle dolandırılma olayı olduğu açıklandı.

Dilara’nın annesi ilk kez stüdyoda!

Dilara’nın annesi ile Babası Hasan Çoban gözü yaşlı programa bağlandı. Gözyaşları sel olan programda kızlarının bir an önce dönmelerini istemekteler.

Ardahan ilinden İstanbul’a gelen anne Nezahat Çoban ile Dilara’nın kardeşi programda ağıt yaktılar. Ablası Didem’in yaptığı açıklamada  Dilara Emrah’ın yanında mı?

Genç Kızları tuzağa düşüren ilan!

İddiaya göre “Ardahan merkez devlet hastanesinde teknik ekipte inşaat mühendisi yanında sekreter olmak isteyen bayan eleman alınacaktır. Maaş 3 bin Tl Lise mezunu olmak yeterlidir.” açıklaması bulunan iş ilanına başvuru yaptı.

Dilara polis olmak istiyordu!

Ablası Didem’in açıklamasına göre kardeşinin polis olmak istediğini ve Emrah’ın bunu öğrenmesinin ardından Dilara’nın bu iyi niyetini kullandığını ifade etti.  Sevecen, hayat dolu ailesi ile herhangi bir problemi bulunuyor.

Babası hakkında koruma tedbiri aldılar!

Dilara Emrah Gündoğdu’nun yanında mı sorusu gündeme geldi. babası Hasan Bey için alınan tedbir kararı bulunuyor. Babasını iddiasına göre aralarında herhangi bir sorun bulunmuyor.

Emrah’ı seviyorum!

Dilara Çoban canlı yayına bağlandı.! Açıklamada ben kendi ricam ile Emrah’ın yanındayım dedi. Dilara’dan şok suçlama! Emrah’ın ailesinin bunlardan haberi olmadığını ve kendi rızası ile Emrah’ın yanında olduğunu açıkladı.

Emrah’ın eşi Meral hanım canlı yayında!

Eski eşi Meral hanım canlı yayında Emrah’ın dolandırıcı olduğunu iddia etti. Amasya Üniversitesinde okurken mühendis olduğunu şirketlerinin olduğunu orada çalıştırabilirim diyerek dolandırdığını açıkladı. İddiaya göre tehdit, şantaj vs gibi bir sürü olay yaşadığını açıkladı.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google