3 sene önce
3 sene önce

Didem Arslan Yılmazla da Emrah Gündoğdu Gözaltına Alındı! Canlı İzle!

Show tv ekranlarının sevilen programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında damga vuran bir olayda yeni gelişme! 2 Mart 2021 tarihli canlı yayında Emrah Gündoğdu gözaltına alındı. Dilara Çoban’ın sevgilisi olan E. için çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Hasan Çoban, Nezahat Çoban ve ablası Didem Dilara’nın kaybolduğu iddiası ile yayına katılmışlardı.

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme programı gerçeklerin peşinden koşmaya devam ediyor. Mağdurlardan bağlantı kuran bir kişide beni devlete işe yerleştireceğini açıklayarak 12 Bin Tl’sini aldıklarını mağdur olduğunu göz yaşları içerisinde açıkladı. Emrah Elazığ’da Emniyete götürüldü. Elazığ’da muhabir Tuğçe Kocaman yaptığı açıklamada hakkındaki şikayetler üzerine Emniyet işlem başlattığını açıkladı.

Dilara’nın babası Hasan Bey kızına seslendi. Dilara canlı yayında da açıklamalar yaptı. Emrah’ın babası Şevket Gündoğdu’nun açıklamaları;

2 Mart 2021 Show Tv canlı yayındaki son gelişmeler!

Zeynep’in çalıştırıldığı iddia eden Elif canlı yayına katıldı. Elif hakkındaki şok iddiaya göre Malatya’da onu herkes tanır denildi. Emrah doğmamış çocuğunu satmaya mı çalıştı. Kimliği kullanıp 70 bin tl dolandırılma iddiası var. Sahte gelin M. T. olayında 10 tutuklama daha var.

Show tv canlı yayını izlemek için resmi internet sitesini tıklamanız yeterli olacaktır.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google