2 sene önce
2 sene önce

Didem Arslan Yılmazda Nezir Yetim ile Güler Karaca Olayının Perde Arkası!

Show tv Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 10 haziran tarihli canlı yayınına ilk kez çıkan bir konuk Nezir Yetim ile Güler Karaca oldu. Nezir Hanım’ın oğlu ve oğlunun kayın validesi hakkında iddialarda bulundu. Nezir Yetim ile Güler Karaca yüzleşmesi yapılacak ve olayın perde arkası tüm yüzüyle ortaya çıkacak.

Güler Karaca Nezir Yetim Yüzleşmesi!

İddialara göre Kahramanmaraş Elbistan ilçesinden almış oldukları evi gelinleri Güler Karaca’dan geri istemekteler. İddialarında dünürlerinden kayın validesi Cevriye Yüksel’in Nezir Bey’e muska yaptıkları bulunuyor. Evi bu şekilde evlerinden aldıkları iddiasına verilecek cevap ne olacağı da merak konusu oldu. Didem Arslan Yılmaz yüzleşmede bazı sorular yöneltecek ve bu sorular ile olayın daha net detayları konuşulmaya başlanacak.

Faruk Ünüver olayı!

Faruk Ünür’ün şüpheli ölümünde yeni gelişmeler. Olay yerinde plakanın bulunduğu açıklandı. Plakayı bulup emniyete teslime den kişi canlı yayında o anları anlattı. Çanakkale Çan ilçesindeki yaşanan olayda bir cinayet mi yoksa kaza mı? Kaza süsü mü verildi gibi önemli soruları uzmanlar soruyor. Emniyet ve Jandarma ekipleri de bu olay üzerine araştırmalarına devam ediyor.

Didem Arslan Yılmaz 10 Haziran Canlı yayın;

Ahmet Demir’in eşi ile üvey baba hakkındaki iddialar 10 haziran tarihli yayında da gündeme geldi. Kızını kocasından mı kaçırdı iddialara cevap geldi. Ben zaten gündüz çalışıyorum ve akşam eve geldiğimde damatlar ve çocuklar evde diyerek bu iddiaların tamamı doğru değil dedi. Canlı yayını show tv resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google