3 sene önce
3 sene önce

Didem Arslan Yılmaz’da Eylem İşcen’den Halil Ustasoy’a Çağrı!

Show tv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programında yeni bir dosya daha ele aldını. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 23 Mart 2021 tarihli bölümünde Ankara’lı olan Eylem İşcen katıldı. Erhan Bey ile evli olan Eylem ailede ilgisiz olduğu için boşanmak zorunda kaldıklarını ifade ederek, sosyal medya üzerinden tanıştığı Halil Ustasoy ile tanıştığını ve evlendiklerini ifade etti. Show tv canlı yayın özetindeki gelişmeler şu şekilde;

Eylem İşcen’in iddiasına göre Samsun ilinde yaşayan Halil Bey’in evlenmesinin ardından eski karısına geri döndüğünü ifade etti. Benden de vazgeçmiyor eski eşinden de diyen Eylem hanım’ın akıl almaz hikayesi tüm Türkiye’yi şaşkınlık içinde bıraktı. Hediye İşcen nereli? Ankara Keçiören ilçesinden yayına katıldı. Eylem hanımın çağrısı; “Ya benden vaz geç, ya da eşinden vazgeç.”

Hamide Elveren’de son gelişmeler!

Balıkesir ilinde yaşanan olayda Hamide Hanım’ın intihar olayının perde arkası konuşuluyor. Süreyya Bey’in yasak aşkı nedeniyle mi intihar etti yoksa cinayet olayı mı var konusunda İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen soruşturmada bir çok vatandaşın ifadesine başvuruldu.

Hayri Karapınar 7 yıllı eşi Hediye Hanımı buldu mu?

Hediye Hanım’ın nerede olduğu ve geri dönüp dönemeyeceği merak edilmekte. Bugünkü son bölümde Hediye hanım programda canlı olarak katılmadı fakat 24 Mart tarihli yeni bölümde yeni gelişmeler olup olmayacağı merak edilmektedir.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google