2 hafta önce
2 hafta önce

Didem Arslan Yılmaz Sahte Gelin İddiası! Harun ile Pınar, Nazengül Yüzleşmesi!

Show tv ekranlarında Aynur Öztürk ile Nazengül kaya yüzleşmesi yürekleri dağladı. İki kardeşin ilk kez buluşmasında baygınlık yaşandı. Diğer yandan Didem Arslan Yılmaz sahte gelin iddiası bulunan Harun Kaya ile Pınar Gezer’in yüzleşmesi gerçekleşti.

Didem Arslan Yılmaz Sahte Gelin Olayı!

Didem Arslan Yılmaz Pınar Gezer’e sabıka kaydı ile ilgi sorular sordu ve sinirler gerildi. Pınar Hanım’ın yüzü ekranlarda gösterilmesi üzerine sinirler gerildi ve programdaki telefon bağlantısı da sonlandırıldı. Daha sonraki bölümde ise iki kardeş olan Aynur Nazengül yüzleşmesi gerçekleştirildi.

İki kardeş yüzleşmesinde kritik bir detay ortaya çıktı. Aynur hanım defaatle kızımı kurtarın çağrısında bulundu. Neslihan Hanım’ın gelemediğini ifade ederek bazı açıklamalarda bulundu. Harun’un teyzesinin kızının başına ne geldi. Neslihan Hanım’dan bir açıklama bekleniyor.

Canlı yayına telefon numaraları gelerek bizde mağduruz açıklamaları gelmeye başladı. Ankara ilinden gelen telefon bağlantısında biz 20-30 Bin Tl civarında dolandırıldık dedi. Diğer bir telefon bağlantısı ise 3 yıl önce Sivas ilinde 18 Bin Tl dolandırıldığını iddia etti. Pınar Hanım yeni açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu oldu. Buna göre gelen açıklamaları show tv canlı yayında izleyebilirsiniz.

Sıcak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Show tv ihbar hattı 0212 536 47 47 numarasını arayarak mağdur olduğunuz konular ile ilgili açıklamalar yapabilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google