1 ay önce
1 ay önce

Cevat Kutlu’nun Kızı Esra Canlı Yayında Açıkladı! Turgay, Ayşin’den Açıklama!

Cevat Kutlu ile Kızı Esra Nur Kutlu 13 yıllık eşi Ayşe Küçük tarafından dolandırıldığını iddia etti. Boşandıktan sonra iki ev ve tarla veren Cevat Kutlunun bana tekrar ev ver seninle barışmak istiyorum dediği iddia ediyor.

Baba kız evden atıldı mı? Yeni görüntüler canlı yayında açıklanıyor. Ayşe Küpçü’ün kızlar için dna testi isteyip istemediği beli olacak. Esra Nur Hanım tarla kavgasında annesi tarafından öfkeli olduğunu iddia ediyor. Anne Ayşin Hanım ile Esra Hanım tartışmasının yeni görüntüleri daha çıktı. Baba kızın büyük dramında darp raporları, uzaklaştırma kararı açıklamaları da geldi.

20 Mayıs Didem Arslan Yılmaz

Turgay ile Ayşin’in Cevat Bey’den gelen açıklamaları bekleniyor. 50 Bin Tl kredi çektiğini maaşının da buna gittiğini iddia eden Cevat Bey eşimin istediği evi aldıktan sonra Turgay Beyle arasında gönül ilişkisinin olduğunu anladım dedi. Karım beni evden atıp sevgilisini yanına attı iddialarına ne cevap gelecek merak ediliyor. Tüm gelişmeler Show tv Didem Arslan Yılmaz’da 20 mayıs 2021 tarihli canlı yayında belli olmaya devam ediyor.

Ayşin Hanım program ekibe konuştu. Show tv ekibi Ayşin hanımı canlı yayına katılması için tekrar konuşacak. Kızına neden bu şekilde davrandığını açıklaması bekleniyor

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google